Як звязати снуд: покрокові схеми вязання шарфа для початківців, вчимося вязати снуд спицями

Як поєднати снуд: поетапний майстер-клас з в’язання спицями для початківців з описом, схемами та фото

Одним із найстильніших та найкрасивіших зимових аксесуарів вважається снуд. Багато років він по праву займає почесне місце у жіночому гардеробі, чудово доповнюючи та вдосконалюючи зимовий образ.

З історії можна дізнатися, що вперше цей аксесуар з’явився на початку сорокових років минулого століття. Батьківщиною вищезгаданого головного убору була Британія. На той момент снуд був не широким і довгим шарфом, до якого ми звикли, а широку пов’язку для волосся.

Що таке снуд?

При дослівному перекладі з англійської слово «сніг» означає – «сітка», «пов’язка», «шарф на голову». У ті роки така пов’язка зовні дуже нагадувала бандану, і її одягали на голову, щоб волосся не лізло в обличчя під час домашньої роботи.

Значно пізніше, на початку 21 століття, снуд набув знайомих сучасного покоління рис, видозмінився і тепер користується нескінченною популярністю як у жінок, так і у чоловіків. Нині він чимось нагадує капюшон, який одягли на потилицю.

Найчудовішим є те, що такий аксесуар можна з легкістю створити своїми руками. В інтернеті можна знайти безліч майстер-класів на тему, як зв’язати снуд.Не обов’язково бути майстринею з багаторічним досвідом за плечима – зв’язати снуд під силу навіть новачкам, які лише вчора взяли до рук гачок чи спиці. Ось що дійсно необхідно, так це бажання створювати затишні речі для себе чи своїх рідних та близьких.