Браслети з бісеру своїми руками: покрокові схеми плетіння для початківців з інструкцією та описом

Браслети з бісеру: фото огляд кращих ідей, вчимося робити красиві браслети за схемами плетіння для початківців

Бісероплетіння – це такий вид творчості, який дозволяє не просто створити гарну річ, а й використовувати її як власну прикрасу.

Матеріали та інструменти для творчості недорогі. А речі внаслідок плетіння виходять ексклюзивні. Ось чому бажаючих займатися бісероплетінням стає дедалі більше.

Браслети з бісеру та намистин – це та прикраса, яку зможе створити майстриня-новачок. Технік створення багато, але починати краще з найпростіших варіантів.
Браслет на основі меморі-дроту

Якщо з якихось причин не любите возитися із застібками на прикрасах, то багатошаровий браслет із бісеру буде вирішенням проблеми. Браслет тримає форму завдяки меморі-дроту. Прикраса прослужить довго, оскільки така основа міцна.

Візуально прикраса виглядає як пружина. Завдяки спеціальному дроту створюється подвійний браслет, і кількість витків залежить від бажання майстрині. Меморі-дріт важко розгинається.Щоб її розігнути, треба докласти зусиль. Тому браслет тримається на руці дуже добре, і замки не потрібні.

Відсутність застібки дозволяє прикрасу швидко одягнути та зняти. Вибір кольору та форми намистин, бісеру – це вже втілення фантазії майстра.