Брелок із бісеру своїми руками: 150 фото ідей зі схемами плетіння обємних брелоків. Покроковий майстер-клас із описом

Брелок з бісеру: фото, інструкція, схема плетіння для початківців, легкі моделі красивих брелоків

Плетіння з бісеру дуже популярне у рукоділок. Результатом праці стають різноманітні аксесуари, які оригінальні та популярні практично за всіх часів. Це завжди чудовий подарунок друзям та близьким.

Для роботи не потрібно багато матеріалу. Прикладом такого аксесуару може бути брелок із бісеру. Як зробити з бісеру брелок зможе розібратися новачок у бісероплетінні.


Підготовка матеріалів

Будь-яке рукоділля починається з підготовки необхідних матеріалів та інструментів. Неважливо, над яким виробом починається робота, потрібно запастися бісером різного кольору.

Краще зупинити свій вибір над чеським чи японським матеріалом.Його відрізняє однорідність кольору та гарна якість. Відповідно до схеми можуть бути потрібні бусинки різної форми та розмірів, або грановані кристалики.

Брілок з бісеру своїми руками неможливо буде виконати без додаткових матеріалів та інструментів: волосіні або мононитки, дроту, ножиць, круглогубців, спеціальної голки з найтоншим вушком, синтепону, невеликого розміру карабіна, застібки, ланцюжка або шнурка.


Папір і кольорові олівці потрібні початківцям, щоб скласти схему створення брелока з бісеру з покроковою інструкцією.