Дитяча манішка спицями та гачком: майстер-клас зі схемами та описом для початківців + фото найкращих моделей

Дитяча манішка – вчимося в’язати спицями та гачком за схемами для початківців, фото найкрасивіших моделей

Виділяють два основні різновиди:

  • Теплі або виконані за ажурними схемами
  • Зв’язані за круговою схемою, а також із застібкою на гудзик.

Останній варіант у більшості випадків зручніший для малюків, ніж решта, оскільки його простіше одягати та застібати.

Для суцільно-в’язаних виробів не варто забувати про горловину. Вона повинна досить щільно прилягати до дитячої шиї і при цьому не розтягуватися з часом. У такому разі дитячої манішки вистачить і на рік, і довше.

Цікаві особливості

В’язати такий комір можна на будь-яких спицях: кругових чи прямих. На фото дитячих манішок, пов’язаних круговими спицями, можна помітити техніку в’язання без швів, з елементами реглану.

Особливої ​​складності в цьому варіанті немає, тому навіть початківці можуть спробувати свої сили. Лише потрібно зробити правильні розрахунки, за якими реглан буде зв’язуватися досить просто.

Для тих, хто не вміє або не хоче вираховувати мірки та петлі, є інший легкий спосіб створення цього елемента одягу. Відмінність у цьому, що цього разу комір складається з двох окремих частин.Після їх зшивання буде далі прошиватися сама горловина.

За формою чи візерунками манішки для хлопчиків чи дівчаток не відрізняються. Зазвичай відбувається розподіл за колірними гамами або орнаментами (наприклад, квітковим або серцем). Крім того, хлоп’ячий варіант не передбачає наявність кіс, ажурних та елегантних візерунків. Зазвичай в’яжуть простою гладдю або тією самою гумкою.