Як намалювати дракона поетапно олівцем: схема створення малюнка для початківців. Вчимося малювати красивого дракона своїми руками

Як намалювати дракона своїми руками: легкі покрокові інструкції для початківців, схема створення гарного малюнка

Дракон, це міфологічне єство, яке зображають у різних проектах. Цих чудовиськ можна побачити у кіно, мультфільмах та на малюнках. Їхній зовнішній вигляд може бути різним.

У фільмах, найчастіше зустрічаються величезні, статні створіння. У мультиках навпаки, невеликі звірі. Вони можуть стати в ролі злого персонажа або навпаки бути миролюбним і допомагати друзям.

Для того щоб зобразити дракона самостійно, слід спочатку вивчити картинки та замальовки цієї тварини. У природі драконів немає, і це дозволяє малювати їх, застосувавши всю свою фантазію, у будь-якому образі. Звичайно, є певні уявлення про те, як виглядає дракон.

Однак це не заважає змінювати його образ на власний розсуд. У цього казкового створення можуть бути великі або маленькі крила, також дракончик може бути без крил зовсім.

Спільними рисами практично всіх ящерів вважається: луската шкіра з шипами, подовжений хвіст, масивна голова і великі, гострі пазурі. Чим більше намальовано шипів, тим агресивніше виглядає тварина.

Нижче будуть перераховані способи, як намалювати дракона поетапно. Професійні майстри відразу приступлять до складних зображень ящерів, що літають, з полум’ям з пащі. Початківцям слід спочатку навчитися малювати основні риси цієї істоти, наслідуючи приклади на простих ескізах. Тут і стане в нагоді покрокова інструкція для дітей.