Вязаний кардиган спицями (120 фото): простий майстер-клас зі схемами та описом. Вчимося вязати модний кардиган для жінки

В’язаний кардиган спицями – вчимося в’язати кардиган за схемами з описом. Фото модних моделей для жінок

Кардіган це відмінний елемент гардеробу, який не виходить із моди вже кілька десятиліть. На фото в’язаного кардигана спицями можна побачити, що з часом змінюється лише актуальний фасон цієї речі, проте вона сама продовжує бути актуальною.

Її можна надіти в холодну зиму під куртку або навесні, коли не хочеться одягати звичні ветровки. Кардигани також актуальні восени, коли температура не опускається нижче +10 градусів.

Такий елемент гардеробу завжди виглядає дуже стильно та ефектно, він здатний виділити людину з натовпу, показавши її з найкращого боку. Існує кілька основних аспектів у в’язці, на які варто звернути увагу.

Вибір пряжі

Підбираючи оптимальний варіант пряжі для майбутнього виробу, вона повинна відповідати одразу декільком параметрам:

  • Зносостійкість
  • Якість нитки
  • Актуальність та доцільність використання в конкретному виробі

В останньому пункті варто уточнити, що під доцільністю використання мається на увазі конкретний вид пряжі. Наприклад, пряжа з натуральної вовни або зі штучної, товста або тонка, все це залежить не тільки від фасону, а й від особистих уподобань.

  • Якщо потрібно зв’язати кардиган для теплих, літніх вечорів, оптимальним варіантом буде віскоза або шовк, вони відмінно підійдуть для легкого кардигану, який чудово доповнює образ.
  • Для холоднішого періоду року рекомендується вибирати тип нитки тепліше, до того ж в’язати додаткові вставки для утеплення.
  • Правильно пов’язаний кардиган цілком може замінити верхній одяг, не поступатиметься тією ж курткою або вітровкою для збереження тепла. Для цього випадку оптимально підійде шерсть із синтетичними добавками. Завдяки цьому матеріалу річ вийде об’ємною та дуже теплою.

Також вибираючи нитку слід звернути увагу на товщину нитки протягом усього матка, велику роль відіграє рівномірність фарбування нитки, тому що все це впливає на загальний вигляд.