Паспарту своїми руками: покрокова інструкція, як зробити раму для картини, малюнку та вишивки в домашніх умовах (120 фото)

Паспарту своїми руками – покрокове виготовлення рами для вишивки, картини, малюнку, фото найкращих варіантів декору.

Вишиваєте, малюєте, створюєте колажі? Бажаєте красиво оформити дитячі малюнки? Подивіться фото малюнків, оформлених у рами з паспарту! Це не складно! Навіть новачок зможе зробити паспарту для малюнку або малюнку своєї дитини своїми руками!

Творчість та рукоділля вимагають усидливості, акуратності, уваги до дрібниць, дрібних деталей. Є прості та швидкі варіанти виготовлення паспарту, а є складніше.

Паспарту з окантовкою, з поглибленням, зі зрізом — складніші види та техніки виготовлення паспарту, що потребують і більше досвіду, і більше часу, а іноді й спеціальні дорогі інструменти.

Тут показаний процес виготовлення найпростіших і, як наслідок, найпоширеніших видів паспарту, які легко може виготовити навіть початківець, не витративши багато часу і використовуючи матеріали та інструменти, які, напевно, є в кожному будинку, їх можна купити в будь-якому канцелярському магазині .