Макраме для початківців: фото найкращих схем плетіння з покроковою інструкцією, як навчитися плести макрамі з нуля

Макраме для початківців: покроковий майстер-клас, як плести за схемами, фото, вчимося робити гарні вироби своїми руками

З давніх-давен, мистецтво створення різних виробів зі зв’язаних вузликів мало дуже широке поширення. Найчастіше, такі вироби використовувалися як амулети. Які були покликані захистити людину від впливу злих духів та потойбічних сил.

Зараз в інтернеті легко можна знайти величезну кількість фото макраме, як готових виробів, так і картинки макраме схем, тобто схеми найрізноманітніших виробів, виконаних у техніці макраме.

Зараз у техніці макраме виконують цілі панно. Також, у цій техніці виконують різні корисні предмети, наприклад, це можуть бути підвісні так звані «кашпо». Це такі підвіски для горщиків квітів. У деяких інтер’єрах такі підвіски дуже гармонійні.

Однак у техніці макрам можна виконати і масу інших виробів. Це можуть бути не лише панно, кашпо чи амулети. У цій техніці можна зробити і багато інших предметів, які не можна віднести до жодної зі згаданих вище категорій, такі вироби можуть належати до різних категорій.

У цій статті буде розглянуто кілька різних технік плетіння макрам для початківців. Ці техніки відрізняються від технік, які використовують досвідчені майстри своєю простотою.Також вони вимагають значно меншого рівня майстерності, яким повинен мати виконавець.