Як зробити бантик поетапно своїми руками: 130 фото найкращих ідей з майстер-класом для початківців, як зробити великий і красивий бант

Як зробити бантик покроково: інструкція створення великого, пишного та красивого банта з атласної стрічки (130 фото)

Багато сучасних рукоділок прагнуть виготовляти вироби з максимально простих матеріалів. Найцікавішим варіантом такого типу можна вважати атласні стрічки. З них можна зробити все, що душа забажає, починаючи від декору для волосся і одягу, закінчуючи великими речами для дому.

Один із варіантів виробів із шовкових стрічок — це бантики. Їх прилаштовують на одяг, прикрашають гумки та шпильки для волосся, кріплять на подарунки, роблять з них чоловічі та жіночі краватки, збирають у картини тощо.

На фото бантиків видно, що вони можуть за своїми різновидами бути абсолютно різноманітними та цікавими. Про те, як зробити деякі бантики і йтиметься далі.

Бант із пелюстками канзаші

Найкрасивіші бантики на картинках — це ті, що виготовляються у стилі пелюсток канзаші. Це готельні деталі, з яких згодом збирається спільна квітка для банта або бантик-метелика.

Для виготовлення квіток краще вибирати не дуже широку стрічку, тоді сам бутон вийде не великим. Якщо ж навпаки, потрібна помітна здалеку квіточка, її можна зібрати і з найширшої стрічки.

Як зробити бантик зі стрічки у вигляді метелика не питання, він повинен складатися з широкої стрічки, тому що пелюсток потрібно небагато і вони мають гарно виглядати.

Для квітки канзаші потрібно підготувати:

 • Невеликий кухоль картону або ватний диск,
 • Стрічечку від 2,5 до 5 см завширшки,
 • Свічку,
 • Термоклей,
 • Пінцет,
 • Ножиці та великого розміру напівбусину.
 • Напівчерева замінюватиме квітці серцевину.

Порядок роботи:

 1. Для того, щоб зробити пелюсток на зовнішнє коло квітки, потрібно відрізати від стрічки шматочок 5 см завдовжки.
 2. Його складаємо навскіс по діагоналі, щоб вийшов трикутний шматочок стрічки.
 3. Якщо стрічка тонка, її краї будуть трохи звисати.
 4. Далі складаємо навпіл трикутник, що вийшов, і з’єднуємо краї в пелюсток за допомогою полум’я свічки.
 5. Після того, як краї обпалені, вони в перші секунди легко склеяться між собою.


Таких пелюсток на зовнішнє коло потрібно не менше 12 штук., а на наступний уже буде використовуватися 10.

 1. Третє і завершальне коло пелюсток складемо з 8. З’єднати квітку в одне ціле допоможе термоклей.
 2. Беремо ватний диск і на краєчок по колу приклеюємо пелюстки.Для того, щоб не помилитися з точним розташуванням, їх можна заздалегідь розкласти на належні місця.
 3. Так само чинимо з усіма рядами пелюсток. У центрі залишається приклеїти напівбусину, а знизу гумку або шпильку для волосся.

Так само бантик зі стрічок послужить гарною брошкою.Як зробити бантик своїми руками зрозуміло, але це не єдиний його вигляд.