Плед для новонародженого поетапно спицями та гачком: схеми з докладним описом створення пледа з плюшевої пряжі (120 фото)

Плед для новонародженого покроково – прості схеми в’язання спицями та гачком, фото поради щодо вибору пряжі

Однією з важливих речей для дитячої буде в’язаний плед для новонародженого. Він не тільки даруватиме затишок, але також зігріватиме малюка на прогулянках і в ліжечку.

Пряжа для в’язання

Підготовчий крок, якому варто приділити належну кількість уваги. Варто враховувати багато факторів, щоб дитині було комфортно.

Які варіанти підійдуть для дитячого покривала

  • На виріб не повинна виявлятися алергічна реакція. Тому слід обирати пряжу, на якій є спеціальна позначка «дитяча». Вона безперечно підійде для в’язання і ви напевно не помилитеся.
  • Матеріал залежить і від того, в яку пору року був день народження дитини. Наприклад, якщо це кінець весни або початок літа, зверніть увагу на комбіновані нитки з бавовни з акрилом. Зв’язати плед для новонародженого гачком із такої тонкої та легкої пряжі буде неважко, та й малюкові не буде спекотно. Для зимових чи осінніх краще зупинити свій вибір на вовняних та акрилових нитках середньої товщини. Таке м’яке покривало добре зберігатиме тепло.
  • Наступна характеристика пряжі – вона не повинна бути «колючою» і викликати роздратування ніжної шкіри.
  • Нитки не повинні пушитися, оскільки їх ворс може потрапити до рота та дихальних шляхів дитини.

  • Для дитини бажано підібрати пастельні відтінки. Яскрава колірна гама може викликати дискомфорт у немовляти та відволікати від сну. Як приклад, можна спиратися на кольори – блакитний, м’ятний, рожевий, бежевий, бузковий тощо.