Подвійна гумка спицями: покрокова інструкція, як вязати, щоби не розтягувалася. Фото кращих ідей та схем з описом

Подвійна гумка спицями: поетапні схеми в’язання для шапки та горловини. Уроки з фото описом та порадами для початківців

В’язання на спицях, найцікавіший вид рукоділля, який приносить не тільки користь, а й радість творчості. Адже як затишно надіти річ, створену своїми руками, або подарувати її близькій людині.

Для того, щоб трикотажні вироби носилися довго, треба знати яку в’язку використовувати для того чи іншого виробу. Майстри, які мають досвід, знають, що правильне оформлення деталей вкрай важливе. Наприклад, манжети на кофтині прослужать набагато довше, якщо вид гумки буде підібраний, вірно.

Досить часто, із цією метою застосовується спосіб «подвійна гумка». Виглядає таке в’язання, як подвійне полотно. Ідеально підходить для вив’язування комірців, манжет, шапочок, кофт та багато іншого.

Головною якістю такої гумки є щільність отриманого виробу. Шапочки, рукавиці або, наприклад, манішки будуть дуже теплими та захистять від холодних вітрів.

Схема в’язання подвійної гумки спицями, проста у виконанні, головне уважно відстежувати петлі. Для того щоб зрозуміти як в’яжеться даний візерунок, потрібно уважно прочитати опис і дотримуватися схеми. З завданням легко впорається навіть початківець.