Як намалювати зірку: поетапно за допомогою лінійки та олівця, вчимося малювати пятикутну зірку

Як намалювати зірку покроково своїми руками: майстер-клас зі створення п’ятикутної зірки олівцем

Будь-який народ у всі часи наділяв п’ятикутну зірку певними властивостями. Зірки здавна асоціювалися з вічністю, розглядалися як астральний символ, здатний впливати на життя.

Це багатокутник з рівними сторонами вершин і з однаковими кутами цих вершин. Накреслити таку ідеально рівну зірку-завдання не зовсім просте. Якщо ж це п’ять або восьмикінцева зірка, знадобляться деякі навички.

На допомогу прийдуть звичайне підручне канцелярське приладдя. А за допомогою пензля та фарб, зірка стане яскравою та виразною.

П’ятикутна зірка за допомогою лінійки

Існує кілька способів, як можна намалювати рівну зірку легко. Можна накреслити цю фігуру звичайною шкільною лінійкою. Бажано використовувати не дерев’яну, а пластмасову лінійку.
Окрім лінійки при малюванні зірки не обійтися без:

  • Альбома або аркуша (формат А4 або більше);
  • Олівець;
  • Ластика.

Порядок роботи:

  1. Насамперед необхідно зрозуміти, яку довжину повинна мати майбутня зірка. Довжина вимірюється за майбутньої фігури. Наприклад, сторона дорівнює 10 см.
  2. Вибравши необхідний розмір, проводять дві горизонтальні осі на певній відстані, яка вимірюється шляхом поділу обраного розміру сторони на 1,55.
  3. Наприклад, якщо ймовірна сторона дорівнює 10 см, то відстань між осями становитиме 6,45 сантиметра (10 розділити на 1,55 виходить 6,45).
  4. Через центр двох проведених горизонтальних осей проводиться вертикальна лінія. Довжина верхньої осі (10 см) ділиться навпіл, виходить 5 сантиметрів.
  5. Від центральної лінії відступає в обидві сторони по 5 сантиметрів і ставляться крапки. Те саме робиться з нижньою віссю, але загальна довжина ділиться на три.
  6. Визначається гора зірки. І тому довжину осі (10 див) треба розділити на 2,6. Відмірявши цю відстань, ставиться крапка.
  7. Шляхом з’єднання всіх точок (їх 5), виходить рівна зірка.