Новорічні витинанки: найкращі шаблони на вікна, інструкція виготовлення оригінальних виробів на Новий рік + фото трафаретів

Новорічні витинанки своїми руками – поетапний майстер-клас з фото, трафаретами та шаблонами для вирізування

З настанням зими багато хто намагається почати прикрашати свій будинок тематичними предметами, поступово готуючись до нового року. Серед таких предметів популярністю користуються витинанки.

Їх дуже легко зробити, на фото витинанки видно, що вони можуть бути різної форми та розміру, що дає змогу створити унікальну прикрасу для свого будинку.

Що це таке

Витинанки вважаються стародавнім слов’янським напрямком у мистецтві, за допомогою якого прикрашають будинки та різні споруди.

Однак спочатку це мистецтво з’явилося ще у другому столітті, у Китаї. На той момент папір коштував дуже дорого, тому такі прикраси вважалися статусними та високо цінувалися.

На сьогоднішній день витинанки можна легко зробити самостійно, скориставшись інтернетом або спираючись на власну фантазію. Як було зазначено вище, витананки на вікна мають велику кількість різновидів, також вони відрізняються за розміром.

Вони можуть поділятися на легкі та складніші моделі. Монолітні та збірні, все залежить від фантазії людини.