Як красиво завязати бант зі стрічки (120 фото): покроково робимо для подарунка, волосся, коробки, на сукні та квіти своїми руками

Як красиво зав’язати бант зі стрічки – інструкція з фото, як зробити бант на коробці, волоссі, сукні та подарунку своїми руками

Всі звикли, що гарні бантики використовуються для прикраси дівчаток. Але багато хто забуває, що цей аксесуар можна експлуатувати на весільній церемонії, для подарунка, торта або як шпильки на волосся жінки.

Різні методи можна подивитися на картинках як красиво зав’язати бант зі стрічки або іншого матеріалу. Покрокова інструкція може знадобитися дівчаткам, саме вони частіше використовують даний аксесуар. Дорослі можуть навчити дитину цьому цікавому та простому варіанту прикраси. Далі розбиратимемося у цій справі.

Коли з’явився бант

Для початку можна показати багато фото, як красиво зав’язати бант на різних прикладах. Варто почати з перших бантиків. Є припущення, що вони з’явилися у середні віки.

У жінок були багатошарові сукні доводилося якось їх зав’язувати. Вони використовували численні вузлики, які стали прообразом справжніх бантиків.

  • Поступово аксесуар помітно змінювався. На картині Лукреції Борджіа на основі пензля Бартоломео Венето, створеної десь у 1500—1502 роках, видно практично сучасні бантики. Проте ця деталь одягу ще дуже рідко використовувалася. Вона була доступна лише знатним дамам.
  • Але трохи пізніше в Іспанії з’явилися «пунтас» — це практично сучасні бантики місцевою мовою. На території цієї країни вони отримали повсюдне використання для декору суконь і чоловічих костюмів. Аксесуар прикрашався карбуванням, дорогоцінним камінням, емаллю, використовували як фальшиві застібки.

  • Після цього мода поширилася по всій Європі та дійшла до наших днів у відомому вигляді. У Росії найпопулярнішим варіантом вважається георгіївська стрічка.