Чим відмити зеленку: відмиваємо за 5 хвилин з рук, шкіри, меблів, підлоги та волосся в домашніх умовах, ефективні методи видалення зеленки

Чим відмити зеленку – швидкий спосіб, як відмити зеленку з рук у домашніх умовах, огляд кращих ідей

Люди досить часто використовують розчин діамантової зелені, або, в народі, зеленку. Це розчин на спиртовій основі, який є чудовим антисептиком.

Його часто використовують при різних пошкодженнях, ранах, при вітрянці у дітей і т.д. Однак, цей антисептик є потужним барвником, тому його виведення зі шкіри або інших поверхонь викликає певні труднощі.

Зеленка на шкірі

Найчастіше, звичайно ж, зеленкою змащують шкірні покриви, оскільки вона для цього призначена. Барвник дуже їдкий і легко вбирається в шкіру. Як правило, залишки від зеленки на шкірі триматимуться від двох до десяти днів.
Деяким людям це приносить певний дискомфорт, особливо якщо потрібно йти на побачення чи роботу. Причини можуть бути різні. Так чи інакше, рана вже загоїлася, а зеленка ще тримається. Чим же відмити зеленку зі шкіри? Існує кілька варіантів.

Для початку, звичайно ж, варто спробувати видалити її звичайним мильним розчином, а краще господарським милом, але це допоможе тільки в окремих випадках, коли зеленка проникла не дуже глибоко в шкіру. Свіжу пляму можна спробувати видалити вологими серветками.

Відмити зеленку з обличчя або інших частин тіла можна такими засобами:

  1. Зубна паста. Непоганий варіант, а головне найбезпечніший і дуже ефективний. Достатньо розтерти по плямах від зеленки. Плями повинні одразу зійти. Інакше можна повторити ще раз. Краще використовуйте пасту, що відбілює.
  2. Відбілювач. Досить ефективний, але не найбезпечніший варіант. Хімічні відбілювачі можуть викликати алергічні реакції і лише завдавати шкоди, тому використовувати обережно та дуже добре промивати водою.
  3. Спирт. Хороший та цілком безпечний варіант. Досить намочити ватку та відтирати. Однак ефект не такий гарний, тому що можуть залишитись ледь помітні сліди.
  4. Лимон. Цілком звичайний варіант. Результат буде залежати від свіжості та наскільки кислий лимон.
  5. Оцет.Відмінний варіант, але на шкіру може погано діяти. Тому після відмивання зеленки слід добре промити ділянку теплою водою і намазати якимось дитячим кремом.
  6. Рідина для зняття лаку. Найефективніший спосіб, який теж погано впливає на шкіру. Повторити такі ж дії, як після обробки оцтом.