Дерева з бісеру поетапно своїми руками (140 фото): вчимося робити красиві дерева за схемами для початківців

Дерева з бісеру: покроковий майстер-клас для початківців, фото огляд незвичайних виробів зі схемами та описом

Вироби, виконані своїми руками, завжди дуже цінні і дорогі, тому що в них була вкладена ваша праця, ваша фантазія. Такі роботи, виконані з любов’ю, будуть чудовим подарунком для рідних та близьких, а також чудово доповнять інтер’єр.

У цій статті ви дізнаєтесь, як виготовити чудові дерева з бісеру своїми руками. Докладний майстер-клас, як зробити дерево з бісеру, допоможе вам освоїти цей захоплюючий вид творчості, подарує ідею чудового дозвілля для всієї родини.

Методики бісероплетіння

Перш ніж ви почнете створювати квіти та дерева з бісеру, варто дізнатися, які існують техніки.

  • Для голчастого плетіння характерно те, що ви нанизуєте на дріт бісер, а потім огинає його і простягає основу через наступну, затягніть. Цей метод чудово підійде для створення елементів, таких як квітка, лапка комахи та багато інших.
  • При плоскій паралельній техніці ви, наслідуючи схему, протягуєте через бісеринки дріт, тим самим створюєте новий ряд, що йде паралельно. Ця техніка проста, а також досить популярна.
  • Паралельне об’ємне плетіння – аналогічно до попереднього способу, елементи розташовані в різних площинах, створюючи об’єм. За допомогою такого способу ви зможете сплести бутон квітки або навіть фігурку тварини.
  • Використовуючи французький вид плетіння, ви легко виготовите квітку або листя дерева. Для цього нанизуйте бісеринки на кінці волосіні та створіть дуги, при цьому захоплюйте ті намистини, які розташовані з краю.