Дерева з бісеру поетапно своїми руками (140 фото): вчимося робити красиві дерева за схемами для початківців

Дерева з бісеру: покроковий майстер-клас для початківців, фото огляд незвичайних виробів зі схемами та описом

Вироби, виконані своїми руками, завжди дуже цінні і дорогі, тому що в них була вкладена ваша праця, ваша фантазія. Такі роботи, виконані з любов’ю, будуть чудовим подарунком для рідних та близьких, а також чудово доповнять інтер’єр.

У цій статті ви дізнаєтесь, як виготовити чудові дерева з бісеру своїми руками. Докладний майстер-клас, як зробити дерево з бісеру, допоможе вам освоїти цей захоплюючий вид творчості, подарує ідею чудового дозвілля для всієї родини.

Методики бісероплетіння

Перш ніж ви почнете створювати квіти та дерева з бісеру, варто дізнатися, які існують техніки.

 • Для голчастого плетіння характерно те, що ви нанизуєте на дріт бісер, а потім огинає його і простягає основу через наступну, затягніть. Цей метод чудово підійде для створення елементів, таких як квітка, лапка комахи та багато інших.
 • При плоскій паралельній техніці ви, наслідуючи схему, протягуєте через бісеринки дріт, тим самим створюєте новий ряд, що йде паралельно. Ця техніка проста, а також досить популярна.
 • Паралельне об’ємне плетіння – аналогічно до попереднього способу, елементи розташовані в різних площинах, створюючи об’єм. За допомогою такого способу ви зможете сплести бутон квітки або навіть фігурку тварини.
 • Використовуючи французький вид плетіння, ви легко виготовите квітку або листя дерева. Для цього нанизуйте бісеринки на кінці волосіні та створіть дуги, при цьому захоплюйте ті намистини, які розташовані з краю.

Як читати схеми

Існує безліч схем, які допоможуть вам створити вироби з бісеру, вони є як в інтернеті, так і журналах. При читанні схеми зверніть увагу на кружечки, виділені кольором. Це позначення деталей.

Те, скільки ви повинні взяти бісеринок, ви дізнаєтеся, подивившись на цифру, яка розташована на початку ряду.Інь-янь дерево

На фото дерева з бісеру ви бачите загадкове дерево в стилі інь-янь, яке стане прекрасним талісманом у вашому будинку. Виконайте вказівку щодо створення дерева з бісеру для створення такої вироби.

 1. Приготуйте бісер білого та чорного кольорів, а також дріт (товщина середня) та нитки, що відповідають за кольорами бісеру.
 2. Для того, щоб ваш шедевр виглядав завершеним, сплетіть пару дерев, що переплітаються між собою.
 3. На шматок дроту, довжина якого сорок п’ять сантиметрів, нанизуйте дев’ять намистин білого кольору, посуньте від кінчика і проробіть петлю.
 4. Скрутіть джгут із дроту та повторіть ті самі дії. У вас має бути сім петель, між якими відстань один сантиметр.
 5. Візьміть деталь, що вийшла, за елемент, розташований у центрі і зігніть навпіл, а потім скрутіть між собою.
 6. Зробіть тридцять таких гілок. Розподіліть їх по три і об’єднайте, розправте листочки. Виготовте також деталі чорного кольору.
 7. Обмотайте знизу кожну деталь ниткою такого ж кольору та складіть деревце.

Коли дерева будуть готові, скрутіть їх і прикріпіть до підставки або зануріть у горщик.

Таке дерево з бісеру відмінно підійде для майстрів-початківців.

Грошове дерево з бісеру

Як зробити дерево з бісеру, яке принесе удачу та гроші до будинку? Виконуйте інструкції, а також тренуйте уяву, і у вас обов’язково вдасться створити такий предмет декору та талісман. Він точно не залишиться непоміченим.
Заготовте бісер зелених відтінків, перемішайте різні види. Щоб зробити гілку, нанизуйте дванадцять намистинок на дріт і сформуйте петлю, а потім зафіксуйте її.

 1. Необхідно зробити вісім петель, не відступаючи від попередньої, потім скрутити їх разом.
 2. Коли ви зробите шістдесят деталей, приклеюйте монетки на двадцять із них.
 3. Вони будуть грати роль декору виробу, а також символу, що приваблює успіх.
 4. Для формування крони скручуйте п’ять гілочок, одна з яких з монетою.
 5. Формуйте великі гілки із п’ятнадцяти таких букетиків. Обмотуйте гілки стрічкою – це буде імітація кори дерева.
 6. Об’єднайте елементи в дерево, потім, використовуючи штукатурку, сформуйте та прикрасьте стовбур деревця.

Можете розфарбувати дерево так, як заманеться, а також прикрасити його додатковими декоративними елементами. Червоний бісер може відігравати роль ягід горобини.


Осінній вироб

Щоб створити чудове дерево в осінньому стилі, вам знадобиться бісер таких кольорів, як жовтий, оранжевий, червоний, золотистий. Якщо ви підберете бісер проміжних відтінків, робота вийде ще цікавіше.

 1. Візьміть дріт завдовжки два-три метри і створюйте петельки на ніжках із двадцяти бусин на кожній.
 2. Розташовуйте петлі з обох боків від гілочки, відстань між ними має бути приблизно один сантиметр.
 3. Витягніть кожну петельку, а кожну гілку трохи підігніть. Таких гілочок має вийти кілька десятків.
 4. Об’єднуйте три гілки однієї колірної гами і за допомогою плоскогубців з’єднуйте між собою.
 5. Всі елементи, що виходять, прикріплюйте до товсті товщі, дотримуючись проміжків між ними.
 6. Прикрасьте стрічкою того кольору, який вам сподобається, дотримуючись осінньої кольорової гами.
 7. Можете самі придумати, як розташовуватимете гілочки різних кольорів – або перемішуйте їх, або розташовуйте у певній послідовності.
 8. Отже, осіннє деревце готове!


Можете прикрасити їй інтер’єр або взяти участь разом з вашою дитиною у конкурсі виробів.

Така робота однозначно займе призове місце. До того ж, ваша дитина буде в захваті від такого дозвілля, ви разом потренуєтесь красиво поєднувати кольори та створювати чудові композиції. Ваша дитина стане ще акуратнішою та усидливішою.

Процес створення виробів із бісеру дуже цікавий. Це і розвиток уяви і дрібної моторики, і найцікавіше дозвілля, яке допоможе згуртувати всю сім’ю. Діти будуть у захваті від подібного проведення часу!

А казкове деревце стане окрасою вашого будинку, а, можливо, навіть талісманом. Творіть, не бійтеся експериментувати! Саме ваша уява допоможе створити неповторний предмет декору.

Фото дерев з бісеру