Будиночок для кота своїми руками: ТОП-150 фото ідей з покроковою інструкцією, як зробити від початку до кінця, креслення з розмірами будиночків із фанери

Будиночок для кота своїми руками покроково: інструкція, як зробити будиночок з підручних матеріалів, фото схем та креслень

Кішки – природжені мисливці, які люблять гуляти на свіжому повітрі, але їм також потрібні місця, щоб сховатися від негоди. Можливо, ви віддасте перевагу затишному притулку на галявині або подбайте про те, щоб у місцевого кота було тепле місце для життя в холодну погоду.

Один із цих домашніх будиночків для котів своїми руками може бути саме тим, що ви шукаєте. Ми перевірили десятки ідей будинку для кішок на відкритому повітрі, щоб знайти найкращу альтернативу для вас та вашого пухнастого друга.

Щоб звузити наш вибір, ми уважно вивчили такі важливі фактори, як довговічність, ізоляція, простота складання та безпека вашої кішки.
Пов’язаний гачком будиночок для кішок

Кішки люблять ховатися в темних замкнутих просторах, то чому б не зв’язати гачком чарівне ліжечко для своєї пухнастої кішки? Об’єднайте свою любов до в’язання гачком та кішок із цим проектом будиночка.

В’яжіть гачком ці затишні будиночки для котячих, перед якими не встоїть ваш маленький хутряний друг. Це напрочуд легко в’язати гачком за допомогою основних схем стібків, звичайно якщо ви вже освоїли в’язання. Досвідчені в’язальниці можуть розібратися у своєму дизайні.

Ці котячі будиночки стануть новим доповненням для власників домашніх тварин, тому що їм подобаються ці м’які та затишні укриття для ігор та сну.

Ви можете зробити речі настільки простими, наскільки захочете, або не соромтеся, щоб додати додаткові кольори та прикраси. Швидше за все, ви також будете здивовані, наскільки швидко ви зможете завершити цей дивовижний проект – кілька клубків пряжі, деякі основні приладдя для в’язання гачком, і ви зможете завершити його за вихідні.