Листівки своїми руками покроково: ТОП-150 фото ідей, як зробити вітальну листівку з паперу та картону (інструкція)

Листівки своїми руками: ТОП-150 фото ідей простих та об’ємних листівок. Інструкція, як зробити з паперу та картону

Жодне вітання в сьогодення не обходиться без листівки. Барвисті картки з душевним дизайном та теплими побажаннями давно стали традиційними аксесуарами і неодмінно доповнюють собою подарунок на свято.

Не дарма Генрі Коул у далекому 1842 році відправив коханій бабусі першу листівку, на якій було зображено фрагмент із різдвяної історії. Картинка листівки досі друкується у художніх атласах.

Новинка припала до душі англійцям, а пізніше і жителям інших країн настільки, що миттєво стала популярною, сполучною ниточкою між рідними людьми, розлученими на далекі відстані через обставини.

Листівка означає відкритий лист, побажання написані на звороті ілюстрації. З розвитком прогресу, з’являлися друкарні, листівки друкувалися величезними тиражами та поступово втратили свою первісну душевність, стали знеособленими, стандартними, однаковими.

Але є шанс врятувати ідею зробити листівки з паперу своїми руками. Вітальні картки, зроблені вручну, дарують щирі емоції та зберігають теплі спогади на довгі роки про людину, про подію.