Техніка кінусайга покроково для початківців: легкі схеми та картини, майстер-клас з фото та описом, як зробити своїми руками

Техніка кінусайга: ТОП-150 фото найкращих ідей та прикладів, покроковий майстер-клас зі схемами та картинами

Ця техніка родом з Японії, японці не люблять викидати старий одяг або не придатні для користування речі, вони їх зберігають для творчості та створення цікавих дрібниць. Зазвичай це роблять з кімоно, які шиються з клаптів.

Що являє собою кінусайга? Кінусайга – це вид рукоділля, який включає діяльність аплікацій з частин тканини. Може здатися, що дана техніка чимось нагадує шиття з клаптиків, але на практиці це рукоділля не передбачає наявність голок. Все, що потрібно, це дощечки, тканина і старанність рукоділки.

Особливості техніки

Японія славиться своїми новомодними технологіями, вони все більше і більше вигадують різні предмети. У творчості вони теж багато досягли успіху, вони вигадали застосовувати непотрібні речі в художньому вигляді.

Сюжетом став пейзаж міста, як правило, рідко зустрічається саме зображення природи, а ось місто легше передати на картині. Людину ви побачите рідко на картині, але вони все ж таки присутні в цій творчості.

Жаль, але багато японців не шанують до цього виду творчості. Все тому, що картини в цій техніці створюватимуть довго, великі картини вимагають тривалої роботи його творця.Коштують такі картини дорого внаслідок якісних тканин у картині та використанні рук майстра. Плюсом такої техніки перш за все стало дивовижна схожість на справжні фотографії.

Коли техніка почала набувати популярності, в магазинах будь-яких країн почали продавати різні потрібні матеріали та необхідні інструменти, щоб створити картину.

З плином часу з’являється багато охочих спробувати виконати картину в цій техніці, є люди, які розглядають створення шедеврів як спосіб заробити, інші ж релаксом наприкінці дня.