Вироби з дерева: 150 фото ідей з покроковою інструкцією для початківців, легкі вироби з кресленнями та схемами виготовлення своїми руками

Вироби з дерева: робимо своїми руками для дачі та саду. 150 фото оригінальний ідей, креслень, схем та задумок (інструкція)

Дерево є унікальним матеріалом. З одного боку, воно досить м’яке, щоб його можна було спокійно обробляти, з іншого боку, досить щільне і жорстке, щоб спокійно винести не найприємніші умови проживання.

Деревина відрізняється особливою екологічністю та затишною красою природного матеріалу, теплотою та ніжністю поверхні, тому вироби з дерева своїми руками завжди цінуються мешканцями будинку.

Найпростіші вироби можна створити, навіть не маючи особливого досвіду роботи з деревом. А схеми виробів з дерева відрізняються різними варіантами.

Використання спилів

Дерев’яні пилки надають величезний простір для створення красивих чи корисних предметів.

Підставки

Зі спилів можна створити симпатичні підставки під гаряче. Для створення такого корисного предмета можна брати не найкращі кругляші.Тріщини та залишки сучків зроблять підставку ще більш симпатичним елементом оформлення кухні або їдальні.

  1. Для створення підставки необхідно взяти спилки від могутнього дерева для тарілок або невеликі кругляші під чашки, обдерти шар кори (або залишити його як прикрасу) і злегка ошкурити поверхні.
  2. В принципі, підставка готова. Щоб надати їй великої довговічності, деревину попередньо обробляють спеціальними просоченнями.
  3. Спили від товстих гілок теж підійдуть як незвичайна підставка.
  4. Для цього їх склеюють боковинами, а проміжки між кордонами закривають верхнім шаром спилів, закріплених за допомогою клею з невеликим зміщенням.
  5. Можна залишити і одноповерхову підставку, але клей не повинен торкатися гарячих предметів.

Незвичайно виглядатиме підставка, в якій проміжки між спилами залиті кольоровою епоксидною смолою.
Так само можна створити незвичайні свічники. Для цього в спили вганяють цвях, на вістря якого і надягатиметься свічка. Подібна чарівна композиція до

Нового року доповниться мандаринами, ялиновими лапами, мішурою.До Великодня симпатичний виріб прикрасять пухнасті курчата, до Дня Святого Валентина та до 8 Березня декором стануть крихітні кошики з квітами або цукерками.