Як упакувати подарунок у папір своїми руками: найкращі схеми та способи упаковки без скотчу, та коробки. Покроковий майстер-клас із фото ідеями

Як упакувати подарунок у папір покроково: 140 фото ідей та схем оформлення подарунка з інструкцією для початківців

Скільки б не говорили, що головне не подарунок, а увага, але завжди приємно, коли увага виявляється у гарному подарунку, зробленому від душі.

Радувати подарунками близьких людей так само приємно, як і приймати їх самому, але, крім самого подарунка, має велике значення те, як він упакований, адже без упаковки подарунок матиме незавершений вигляд.

>


Для того, щоб дізнатися, як красиво запакувати подарунок у подарунковий папір своїми руками, потрібно розглянути деякі способи цього процесу, після чого визначитися з відповідним для себе варіантом.

Метод діагональної упаковки

Якщо не виходить обернути коробку повністю, то потрібно покласти її прямо в середину подарункового паперу так, щоб, затягуючи з обох боків папір, можна було закрити кожен кут коробки з усіх боків.

  1. Почати з одного кута і тягнути вгору, закріплюючи шматочком скотчу для зручності.
  2. Кут збоку загинати таким чином, щоб при піднятті подарункового паперу він вирівнювався по кутах, не забувати закріплювати скотчем.
  3. Те ж саме робити з іншого боку, загинати всередину папір, одночасно дивитися, щоб сторона стикалася вертикально і рівно з іншою стороною, це важливо.
  4. Залишається останній край, повторити те саме, загнути вгору папір, класти вертикально кожну сторону кожну з двох кутів і притискати сам верх, закріпити скотчем.

Таким чином, можна запакувати подарунок навіть у маленький шматок паперу.