Декор для дому своїми руками: 130 фото незвичайних ідей декору з підручних матеріалів для початківців (майстер-клас)

Декор для дому: вчимося робити декор своїми руками з підручних матеріалів, поради з оформлення та дизайну (130 фото ідей)

Кожній людині хочеться створити у своєму будинку атмосферу тепла та затишку, зробити його таким місцем, куди хотілося б повертатися після довгого та втомливого робочого дня. Хтось, кому дозволяють фінансові можливості і у кого мало вільного часу, без роздумів відвідує такі місця, де можна купити декор для дому, а хтось вважає за краще створювати різні прикраси та аксесуари своїми руками. У другому випадку це не просто дозволяє заощадити гроші, швидше навпаки, у такого заняття безліч переваг.

По-перше, процес створення декору для дому своїми руками дозволяє людині розширити свій світогляд, зрозуміти до чого у нього лежить душа. Можливо, він знайде своє міні-покликання в прикрасах у техніці макраме, або сподобається працювати з папером. Варіантів, як і з чого створити шедевр, багато.

По-друге, все, що зроблено своїми руками, воно робиться з душею та любов’ю. Воно унікальне на відміну від готових магазинних аксесуарів.

І, по-третє, чому б не поєднати приємне з корисним? Займаючись виготовленням прикрас для своєї оселі, запропонуйте своїм домочадцям приєднатися до вас. Такий підхід допоможе прикрасити та урізноманітнити спільне проведення часу.