Квілінг для початківців поетапно: легкий майстер-клас з фото найкращих схем виготовлення з паперу своїми руками

Квілінг для початківців: покрокові схеми з фото інструкціями та описом, як зробити своїми руками

Сьогодні існує безліч варіантів виробів. Кожен напрямок у творчості по-своєму цікавий, приваблює багатьох майстринь можливістю попрацювати власними руками, зробити щось красиве, виявити фантазію, захоплююче провести час.

Інтерес викликає і техніка квіллінг. Для початківців в інтернеті сьогодні представлена ​​величезна кількість корисної інформації, яка допоможе швидше освоїтися.

Важливо дізнатися не тільки, в чому полягає суть техніки, але також визначитися з використовуваними матеріалами, дізнатися, які інструменти знадобляться, а також багато іншого.

Особливості напряму

На картинках квілінгу добре видно, що основний зміст цього виду рукоділля полягає у використанні смуг паперу. При цьому вони скручуються певним чином. Також використовуються інші прийоми, щоб створювати необхідні деталі, а в результаті отримати запланований результат у вигляді оригінального виробу.Цікаво, що вироби можуть бути не лише плоскими. Складнішими стають об’ємні твори. Звичайно, для їх створення знадобляться певні знання та навички, але робити їх буде неймовірно захоплюючим, а результат при правильному виконанні неодмінно порадує своїм чудовим зовнішнім виглядом.

Застосовуючи цю техніку, можна створювати різноманітні роботи. Наприклад, це можуть бути листівки, картини, різні фігурки, у тому числі об’ємні, а також багато іншого.

Кожна рукоділля зможе підібрати для себе відповідну тематику для створюваної вироби.

Корисність квілінгу

Вивчаючи квілінг для початківців з покроковими інструкціями, можна освоїти цей дивовижний напрямок у творчості.

Для багатьох людей подібні заняття сприятливо впливають на психологічний стан, допомагають заспокоїтися, випробувати приємні емоції і навіть задоволення, у тому числі й естетичне, коли можна буде милуватися вже готовим виробом, зробленим своїми руками.

На різних фото квілінгу видно, наскільки красиві витвори виходять при їхньому вмілому виконанні. Часто створюються вироби, які є оригінальною прикрасою інтер’єру.Під певний стиль дизайну приміщення можна підібрати найбільш підходящі задуми, щоб вони виглядали найбільш привабливо.


До вагомих плюсів клівіїлінгу варто віднести порівняно невисокий рівень складності на початкових етапах. Це дозволяє без особливих складнощів отримати перші навички, а потім за бажання поступово підвищувати рівень складності, виконуючи більш цікаві та оригінальні роботи.

Які матеріали потрібні

Багато сайтів в інтернеті розповідають про квілінг для початківців, публікують описи майстер-класів. На таких ресурсах можна дізнатися про необхідні матеріали. Під час роботи у цій техніці не обійтися без паперу. Вона передбачає свої відмінні риси:

 • У роботі використовуються смуги кольорового паперу.
 • Палітра відтінків, що застосовуються, неймовірно велика.
 • Ширина смужок може бути різною.
 • Можна придбати готові набори. Вони мають певну кількість нарізаних смужок.
 • За бажання нарізати смужки можна самотужки. До речі, існує спеціальний пристрій, здатний істотно полегшити роботу.
 • Йдеться про машинку, яка створена саме для цих цілей, має всі необхідні функції, відрізняється зручністю у використанні, дозволяє досить швидко нарізати смужки відповідної товщини.

Ще одна вагома перевага квілінгу з паперу для початківців – це доступна вартість матеріалів. Дійсно, вартість паперу залишається на прийнятному рівні.
Навіть якщо планується придбати вже готові набори з нарізаним папером, їхня вартість не буде високою. Завдяки цьому багато любителів творчості можуть дозволити собі задоволення насолоджуватися захоплюючим рукоділлям.

Інструменти

Окрім матеріалів додатково потрібні спеціальні інструменти. Завдяки їм робота виконується швидко, якісно та акуратно.

Що потрібно:

 • Ручка для скручування. Рукоятка цього інструменту може виконуватися з дерева чи металу. У конструкції передбачаються всі необхідні елементи, щоб нескладно скручувати папір.
 • Пінцет. Має звичну форму, відрізняється зручністю при використанні.
 • Шаблон. У ньому представлені різні діаметри. Скориставшись цим нескладним пристроєм, можна створювати при скручуванні паперу кола необхідного розміру.
 • Для з’єднання різних елементів не обійтися без клею. Важливо використовувати відповідний вигляд, який відрізняється зручністю в роботі, а також забезпечує надійне з’єднання.

Це лише основні інструменти, але на практиці часто можуть знадобитися і додаткові.

Ази напряму

Знайти інформацію про те, як робити квіти для початківців у квіллінгу, в інтернеті не важко. Але спочатку необхідно ближче познайомитися з основними діями, що виконуються в цій техніці:

 • Займаючись рукоділлям, належить навчитися скручування смуг паперу.
 • При цьому мають виходити своєрідні роли. Часто потрібно скручені елементи трохи розпускати, щоб надати їм необхідної форми.
 • Щоб деталь зберегла необхідну форму, використовується клей. Щоб робота виглядала акуратно, клей у невеликій кількості наноситься на кінчики. Також він потрібний для закріплення роботи на основі, наприклад, коли створюється картина.
 • Уміло закручуючи смуги, можна створювати різні деталі. Це можуть бути не тільки спіралі відповідної густини. Також майстри знають, як зробити листочки, крапельки, серця, стрілочки, трикутники, квадрати та багато іншого.
 • Вдало комбінуючи різні форми та розміри, грамотно підбираючи відповідні відтінки зі смаком, створюються чудові витвори.
Допомога схем

Відвідувачі сайтів зможуть не лише побачити фото квілінгу для початківців, але й легко знайти схеми. Вони будуть дуже корисні, особливо на початкових етапах.

Їх потрібно уважно вивчити. По них буде зрозуміло, як саме розташовуються різні елементи, щоб створити гармонійний і красивий виріб.

Фото квіллінгових виробів