Квілінгові вироби для початківців схеми: покрокова інструкція, як робити своїми руками з паперу (140 фото)

Квілінгові вироби для початківців схеми: вчимося робити з паперу своїми руками, фото найкращих ідей та варіантів виробів

Вироби зі скручених смужок паперу привертають увагу своєю оригінальністю. Ажурні та невагомі чаші, вази, листівки та картини, фігурки тварин. Всі ці вироби можуть бути легко зроблені і дорослою, і дитиною. Скручування вузьких смужок особливо корисне для дітей, тому що розвиває усидливість та дрібну моторику пальчиків.

У статті розповідається про те, як зробити своїми руками перші квіллінгові вироби: листівки з мереживними квітами та ягодами. Подані інструкції щодо створення квілінгових виробів допоможуть освоїти цю зовсім нескладну техніку.

Що таке квілінг

Техніка створення плоских або об’ємних картин і композицій зі скручених у різних формах смужок паперу називається квілінгом.

На фото квілінгових виробів видно, що кожен виріб унікальний і чудовий: чи то справжнє мереживо з величезної кількості деталей, чи силуетний малюнок.

Вироби з паперу здаються крихкими та недовговічними. Однак, багато виробів, виконаних у даній техніці, можна використовувати в побуті, не боячись за їх збереження. Наприклад, олівцю.