Вироби з дисків своїми руками: 120 фото ідей для саду та городу, покроковий майстер-клас створення виробів з компютерних дисків

Вироби з дисків: оригінальні ідеї та покрокові інструкції, фото, робимо вироби для саду, городу та інтер’єру

З плином часу у квартирі накопичуються надміру непотрібні речі. Не поспішайте викидати все підряд, іноді деякі предмети можуть отримати нове звучання, перетворившись на стильну інтер’єрну деталь, наприклад, DVD та CD болванки.

Власники дзеркальної поверхні здатні обдарувати оточення бликами, що переливаються, що виглядає по-справжньому красиво і святково.

Застосування матеріалу

Блискучою сировиною оновлюють одяг, приділяючи фрагменти до коміра, манжетів, кишень, сумочок та черевиків. Це основа для дитячих саморобок на 8 Березня та 23 лютого. Дитині нескладно відтворити потрібний сюжет пластиліном або наклеїти тематичне зображення.

Мастериці прикрашають яскравими осколками посуд, квіткові горщики, отримуючи унікальні дрібниці.

Благодатна тема – рамки для фотографій або дзеркал, що є родзинкою обстановки.

Інструкція щодо створення виробу з дисків у вигляді оригінального приладу для серветок:

  1. У двох зразках відрізається частина кола.
  2. Їх приклеюють зрізами до цілісного кола.
  3. Після повного висихання прикрашають, спираючись на власний смак.
Можна виготовити незвичайний сімейний альбом, а модниці з радістю носитимуть ефектні браслети, сережки, підвіси. Чудово виглядає голка-капелюшок з коробочки, набитої поролоном, на круглій основі. Вся ця конструкція обтягується матерією та оформляється за бажанням.

Чудовий образ у свічників зі свічкою по центру в обрамленні шишок, камінчиків або черепашок. Також можна з’єднати три елементи торцями до четвертого, сформувавши нетривіальний пристрій свічки.