Виріб свинка: покрокові інструкції з описом з чого і як зробити своїми руками. Фото цікавих виробів для початківців

Виробництво свинка своїми руками – поетапний майстер-клас з фото оглядом ідей та варіантів виготовлення, порадами, схемами та шаблонами

Для спільної творчості з дітьми розроблено безліч методик, що дозволяють розширити кругозір дитини, покращити її дрібну моторику та координацію. Можна використовувати будь-які види декоративних матеріалів.

Готові вироби прикрасять інтер’єрний простір, а також можуть використовуватися для шкільних та дитсадкових виставок.

Сьогодні ми поговоримо про варіанти вирощування свинка своїми руками. У цій статті зібрані найкращі методики, які підходять для дітей різної вікової категорії.

Свинка з пап’є-маше

Як зробити виріб свинка своїми руками з паперу? Пропонуємо цікаву техніку рукоділля, що дозволяє зробити незвичайну скарбничку у вигляді цієї тварини. Що потрібно для творчості?

Для цього рекомендується підготувати наступний набір інструментів та витратних матеріалів:

 • Газета або туалетний папір;
 • Шпаклівка на акриловій основі;
 • Яскраві акрилові барвники;
 • Клей. Для цього рекомендуємо використати клей ПВА.Його густа текстура дозволяє щільно зафіксувати паперові шари один з одним і запобігти їх подальшому відшарування або деформації;
 • Кулька;
 • Фольгу;
 • Картонна бобіна від пекарського паперу.

Як зробити свинку? Щоб отримати якісний виріб, потрібно дотримуватися простих дій:

 1. Попередньо необхідно підготувати повітряну кулю. Діаметр гумового виробу впливає на розмір майбутньої свинки – скарбнички.
 2. Тепер переходимо до наклеювання клаптиків із газети або туалетного паперу. Целюлозу необхідно змочити в клейовому складі.
 3. При його виготовленні необхідно дотримуватися пропорцій. Найоптимальнішими вважають 1 до 2.
 4. Щоб готовий виріб не деформувався в процесі експлуатації, в середньому знадобиться до 5 шарів паперу. Кожен повинен добре висохнути протягом 1-3 годин.
 5. В окремій ємності необхідно приготувати паперовий розчин для техніки пап’є-маше. Для цього папір замочують у рідині до повного розчинення.
 6. Після цього отриману суміш наливають клей і ретельно перемішуємо всі інгредієнти один одним.
 7. Консистенція готового розчину зовні нагадує густе пюре, яким обмазуватимемо каркас виробу.
 8. Коли пап’є-маше добре висохне повітряна куля необхідно акуратно луснути.
 9. Отвор закривають за допомогою малярського скотчу. Поверх нього будуть наносити паперові розчини.
 10. Бабину від пекарського паперу необхідно поділити на чотири однакові частини. Вони будуть використовуватися як основа та забезпечувати додаткову стійкість.
 11. Приклеюємо картонні ніжки до каркасу свинки. Для цього використовуватимемо малярський скотч. Місця фіксації обробимо паперово – клейовим складом.
 12. Забезпечити стійкість можна за допомогою металевих гайок. Для цього їх поміщають у порожнину картонної трубки та заклеюють картоном.
 13. Приступаємо до створення п’ятачка. Тут скористаємося невеликим шматочком фольги. Металеву основу приклеюємо клеєм.
 14. Верхню частину оформляємо технікою пап’є-маше. У центральній частині робимо два отвори, які імітуватимуть ніздрі. Ось такою ж методикою робимо очі та вуха.
 15. За допомогою гнучкого дроту робитимемо хвіст. Для цього необхідно згорнути її в спіраль та покрити тонким шаром м’якого паперу.
 16. Коли паперовий склад повністю висохне, використовуємо наждачний папір. Їй зчищаємо зайвий матеріал та робимо плавними місця з’єднань.
 17. За допомогою акрилової шпаклівки виправляємо видимі дефекти.
 18. На спині робимо отвір для монет. Тепер необхідно пофарбувати свинку – скарбничку. Для цього використовуємо темну фарбу.
 19. Коли вона висохне покриваємо шаром яскраво-червоної фарби. Завершальним шаром буде використання рожевого кольору. Його наносимо за допомогою губки.
 20. Приступаємо до промальовування очей. Попередньо покриваємо їх шаром білого кольору, а потім малюємо зіниці.

На фото вироби свинки представлені ексклюзивні вироби для зберігання коштів.