Вироби з 3D ручки своїми руками: легкі ідеї виробів для початківців з описом, що можна зробити + майстер-клас з фото інструкцією

Вироби з 3D ручки покроково: легкий майстер-клас із описом, що можна зробити своїми руками (130 фото ідей)

Спочатку не знаючи техніки роботи з ручкою, здається, що зробити своїми руками вироби з 3Д ручки дуже складно. Навчитися працювати з предметом можна лише за постійної практики.

За допомогою цього оригінального приладу можна створювати 2D та 3D фігури. Вироби бувають різного рівня підготовки, але спочатку слід ознайомитися з матеріалом.

Основні правила 3D

Вивчаючи роботу з предметом, зазвичай використовуються шаблони для створення виробу, можна використовувати і особистий малюнок, головне, щоб це було контурне зображення.

Щоб готовий результат плоскої 2D вироби виглядав чудово, необхідно дотримуватися основних правил:

  • Штрихи наносяться рівно і акуратно, починаючи з лівого верхнього краю, пересуваючись вправо та вниз.
  • Слід пам’ятати, що при роботі можна крутити шаблон для більшої зручності та змінювати кут нахилу ручки.
  • Один із відповідальних моментів — відокремити трафарет від виробу. Тут не потрібний поспіх, папір слід трохи згинати, а зі зворотного боку натискати на виріб пальцем.
  • Виділяться папір від пластику, а не навпаки, інакше виріб буде легко зламати. Можна попередньо наклеїти скотч на шаблон, це зробить роботу простіше.
  • Конструкція має бути міцною, тому потребує зміцнення. Для цього необхідно заштрихувати виворітний бік по всій поверхні прозорим кольором. Якщо пропустити цей крок, то виріб буде дуже тендітним.