Пінетки спицями для новонароджених: схеми з покроковим описом для початківців. Вчимося вязати пінетки для хлопчиків та дівчаток (140 фото)

Пінетки спицями для новонароджених – фото кращих моделей пінеток для малюків, вчимося в’язати на двох спицях за схемами

Пінетки це дуже зручна, до того ж тепла річ для дитини. Її можна зробити самостійно, використовуючи пряжі та спиці.

На фото пінеток спицями для новонароджених видно, що вони можуть мати різні візерунки, що відрізняються за технікою в’язання. Розглянемо найпопулярніші схеми в’язання.

В’язання двома спицями

Особливість цього способу полягає в тому, що виріб в’яжеться повністю з одного полотна, яке згодом зшивається, утворюючи повноцінну річ. Схема дуже проста, ідеально підійде для початківців у цій сфері.Покрокова інструкція

 1. Спершу потрібно набрати на спиці 26 петель, після чого можна починати в’язати хустковою в’язкою висоту манжета, яку необхідно.
 2. Зверніть увагу, така кількість петель є оптимальною для дітей віком від 8 до 12 місяців.
 3. У тому випадку, якщо дитина молодша або старша, визначити необхідну кількість петель можна за допомогою обхвату стопи, це найоптимальніший варіант.
 4. Після цього потрібно зробити отвори під шнурок, він вставлятиметься в самому кінці. Він потрібний не тільки для краси, але й для додаткового фіксування пінеток на ногах дитини.
 5. З цією метою в’яжеться 2 петлі разом, після чого робиться накид, таким чином потрібно в’язати до закінчення ряду. Зверніть увагу, що наступний ряд потрібно почати в’язати лицьовими петлями.
 6. Щойно ряд буде закінчено, необхідно додати ще 11 петель. Їх слід набрати одразу після того, як попередній ряд буде закінчено.
 7. Далі полотно перевертається, в’язання триває лицьовими петлями, після цього, наприкінці знову потрібно буде взяти додаткові 11 петель.
 8. Таким чином, загалом має вийти 48 петель, їх необхідно в’язати хустковою в’язкою.
 9. Усього потрібно зв’язати таким чином 20 рядів, після чого можна буде закрити петлі.
 10. Зверніть увагу, якщо недостатньо досвіду у в’язанні пінеток або шкарпеток, рекомендується регулярно приміряти виріб, щоб можна було вносити корективи в потрібний момент.
 11. В результаті має бути заготовка прямокутної форми, в нижній частині невелике прямокутне додавання рівно посередині.
 12. Щоб зробити з неї повноцінну пінетку, потрібно її правильно пошити.Для цього заготівля складається навпіл, акуратно намічаються місця, по яких вона буде пошита.
 13. Починати рекомендується з нижньої частини, де знаходиться підошва. Після цього в’яжеться верх та манжета. Зверніть увагу, якщо планується зробити шов на лицьовій стороні, він має бути акуратним та непомітним. Коли виріб буде пошито, його потрібно вивернути, після чого пінетка готова.
 14. Залишається тільки вставити шнурок у попередньо отвори. Шнурком послужить біла пряжа, якщо колір пінеток, наприклад, синій.

Пінетки спицями для новонароджених для початківців не таке важке завдання, як може здатися на перший погляд.

Все, що необхідно, це визначитися з потрібною пряжею та типом спиць, що підходять під неї. Після чого залишається лише слідувати покроковій інструкції.