Мітенки: вчимося вязати спицями та гачком, поетапні схеми з фото та описом, оригінальні ідеї для виготовлення своїми руками

Мітенки: покроковий майстер-клас для початківців, особливості техніки в’язання спицями та гачком, фото нових моделей

Якщо ви не любите носити рукавички, але мерзнете до рук, тоді мітенки винайшли саме для ваших ручок. Існує багато варіантів в’язання мітенок спицями, гачком і навіть пошити по викрійках.

Зручно носити мітенки для активних користувачів телефоном. Адже у звичайних рукавичках натискати на дисплей не вдасться. Ми підібрали для вас найактуальніші моделі фото мітенок з описом в’язки. Зазначимо, що мітенки завжди у тренді особливо в’язані спицями.

Спочатку мітенки не були стильним аксесуаром кожної модниці. А були призначені для тяжкої роботи. Також мітенки використовувалися лучниками, щоб не шкодити рукам при натягуванні тятиви.

Тільки у XVIII столітті придворні пані звернули увагу на мітенки і почали прикрашати свої руки ними. Мітенки почали прикрашати мереживами, перлами, намистинами та вишивкою. Але основна функція мітенок – зігрівати руки своєї володарки.

Більшість схем мітенок підходять для в’язання спицями. В’язання мітенок ще особливо тим, що не потрібно в’язати пальці, як у рукавичках плюс це економія часу.