Лінія реглану покроково: фото найкращих моделей зі схемами. Вчимося вязати спицями та гачком зверху вниз

Лінія реглану – покрокова інструкція з описом схем в’язки спицями та гачком для початківців (120 фото ідей)

Всі майстрині рано чи пізно починають освоювати техніку «реглан». Ця техніка застосовна для оформлення рукава в’язаного виробу. Даний спосіб застосовується для переходу плечової лінії в рукав, що робить сам рукав більш вільним і таким, що не облягає.

Одяг в’язаний у такій техніці виходить безшовним і дуже зручним. Такий метод широко поширений при в’язанні пуловерів, светрів та суконь. Ця техніка спочатку була застосована для одягу з тканини.

Її винайшов англійський військовослужбовець, який втратив руку під час бою. І спеціально для нього шили спеціальний одяг. Згодом такий спосіб почали пробувати при в’язанні накидок та кардиганів. А названий рукав на честь цього військовослужбовця Реглан.

Ще ця техніка унікальна тим, що значно заощаджує час на в’язанні виробу. Ви в’яжете відразу готовий виріб без зшивання та в’язання кожної деталі окремо. Також існує безліч візерунків, що виходять на переході від плеча до рукава. Лінії реглану красиво можуть доповнити будь-який в’язаний виріб.

Існує безліч способів в’язання лінії реглану. Ми зібрали найпоширеніші майстер класи, як зробити лінію реглану.

На фото лінії реглану будуть відрізнятися один від одного малюнком, і ви зможете вибрати уподобаний вам візерунок.

Але всі ці візерунки поєднує одне – це плавність додавання петельок праворуч і ліворуч від регланної лінії. В результаті виходять гарні лінії реглану і вони стають особливістю в’язаного виробу.

Давайте розглянемо найпопулярніші методи в’язання регланної лінії спицями.