Декор штор: 135 фото новинок та дизайнерських ідей. Покроковий майстер-клас із варіантами оформлення штор для початківців

Декор штор своїми руками — 135 фото.

Оформити віконні отвори грамотно – це важливе завдання у кімнаті будь-якого призначення. Занавісками можна до невпізнання змінити простір, надавши йому особливого шарму.

Полотнами змінюють пропорції площі, вносять або приглушують світло, досягають завершеності інтер’єрного рішення. У закритому положенні вони повинні мати єдину композицію зі стінами, не вибиваючись із загальної оформлювальної концепції.

Оживити і нові, і старі шторки допоможуть різні прийоми та декоративні елементи.

Сучасні пропозиції

Модний декор штор тканиною передбачає наявність жорстких, м’яких, комбінованих ламбрекенів, рюш, складок, що дарують їм ексклюзивний вигляд. Традиційна прямота ліній не в тренді.

Каскадом власників завіси знаходять хитромудру конфігурацію, що не тільки красиво, але й практично з точки зору відкриття панорами та відсутності постійного відсмикування. Підхвати обіцяють ефектне драпірування, їх роблять однаковими за забарвленням з полотнищами або на контрасті.

Як і раніше у моді нитяні гардини, що підтримуються зачепами з двох або одного боку, методом асиметрії або внахлест.Затребувані накладні фрагменти та аплікаційні картинки.
Декор рулонних штор не повинен бути рясним, що перевантажить їх і так стильний формат, досить ручного розпису, що сподобається любителям лаконізму лофта та готики.