Ловець снів своїми руками: покрокова інструкція з фото та описом, для чого він потрібен, вчимося робити ловця снів у домашніх умовах

Ловець снів своїми руками — поетапний майстер-клас зі створення ловця снів у домашніх умовах (120 фото)

Ловець снів вважається досить сильним амулетом і його присутність у будинку за легендами дає багато позитивних впливів. Виготовляти ловця снів раніше довірено було лише шаманам.

Вірилося, що при одруженні потрібно обов’язково зробити ловця для молодят, щоб назавжди пов’язати їхні душі та долі.

А для якнайшвидшої появи в сім’ї потомства в амулет вплутувалися намистини, чим більше, тим більше дітей має з’явитися в сім’ї. Нині ловець снів вважається скоріше красивою прикрасою в інтер’єрі спальні.

Його вішають над ліжком, біля її узголів’я. А зробити такий амулет-прикраса може будь-яка майстриня, подивившись фото ловця снів.
Ловець снів із кольорової пряжі

На картинках ловців снів в інтернеті можна побачити, що вони бувають абсолютно різноманітними і за стилем плетіння та яскравістю фарб. В даному випадку розглянемо яскравий амулет для прикраси дитячої кімнати.

Як основу можна використовувати дерев’яний або пластиковий обруч, який легко придбати в будь-якому магазині рукоділля. Також підійдуть старі п’яльці для вишивки.

Крім обруча знадобиться:

 • Різнобарвна шовкова пряжа (наприклад, ірис),
 • Ножиці,
 • Голка,
 • Бусини,
 • Красива біжутерна підвіска,
 • Ліска,
 • Ювелірні кріплення,
 • Пері індички прикрашені.

Щоб обруч не виглядав нудно, його можна покрити акриловими фарбами або обмотати кольоровими нитками.

 1. Почати слід із плетіння першого ряду, для цього нитку протягуємо в голку і зав’язуємо її кінець на обручі.
 2. Далі робимо петлю, обертаємо її навколо обруча за 4-5 сантиметрів від того місця, до якого прив’язували і простягаємо голку в неї так, щоб нитка виявилася зовні.
 3. Таким чином проходимо по всьому обручу, за бажання можна змінювати колір нитки, але краще відразу купити моток з перехідними кольоровими плямами.
 4. Другий ряд починаємо плести з першої петлі і додаємо великі намистини, бажано вибирати намистини з дерева, вони будуть підтримувати стиль.
 5. Третій ряд пров’язуємо, закріплюючи його в намистини.Далі потрібно сплести ще два ряди і знову зробити ряд із намистинами.
 6. Знову проплітаємо два ряди і додаємо намистини. Насамкінець робимо ще три ряди, затягуємо нитку та прикріплюємо до неї підвіску, підготовлену заздалегідь.

Залишається тільки одягнути на обруч волосіні з пір’ям, які прикріпляться за допомогою ювелірних кріплень. Вище пір’я можна додати намистини. Так виглядає покрокова інструкція ловця снів своїми руками.