Декор кухні своїми руками: 120 фото ідей дизайну та оформлення з поетапним майстер-класом, та порадами для початківців

Декор кухні: цікаві ідеї оформлення у різних стилях. Покроковий майстер-клас з фото та описом, як прикрасити своїми руками

Наразі створено багато студій дизайну, які працюють над створенням гарних інтер’єрів квартир та приватних будинків. Таких компаній стає з кожним роком дедалі більше.

Причина цього ясна – ця справа приносить добрий дохід. Розцінки на послуги таких фірм – недешеве задоволення і не кожному припадуть по кишені.Але в сучасний час, за наявності доступу до інтернету та рішучості можна вибрати відповідні ідеї декору кухні і це буде під силу зробити кожній людині.

Позитивні якості декорування

При потребі пожвавити кухню і поміняти інтер’єр зовсім необов’язково робити ремонт. Деколи для цього варто вдатися до декорування, за рахунок чого кімната повністю зміниться.


Щоб інтер’єр вийшов теплішим, декоруванню потрібно піддати будь-яку кухню. Для декорування підійде будь-яка незайнята стіна у робочій зоні або там, де приймають їжу та фартух. Не варто гнатися за тим, щоб зайняти всі незайняті поверхні – велика кількість акцентів не дозволить відчути весь ансамбль.

Важлива умова – декор повинен гармоніювати із єдиним стилем. Букети з квітами у квітчастій вазі не підходять до стилю хай-тек, а вироби у стилі модерн не прикрасять кухню, оформлену у стилі кантрі.

Колірні роздільні здатності декорів можуть поєднуватися із загальною гамою кольорів, так само можуть бути контрастними, але не надто різкими. Найкраще застосувати теплі, насичені тони.

За бажання вибрати картини, найкращим вибором стануть натюрморти.

Необхідною вимогою є потреба у частому чищенні декору від забруднень, адже у цій зоні постійно готується їжа. Декор можна зробити з матеріалів, розрахованих на вплив високих температур і вологи.