Аплікація зима покроково своїми руками: шаблони та фото оригінальних ідей зимових виробів для початківців (майстер-клас із описом)

Аплікація зима – вчимося робити красиві зимові аплікації своїми руками, схеми, шаблони, фото найкращих варіантів виробів

Зимова пора року дивовижно, вона радує гарним білим снігом, з якого можна зліпити сніговика чи снігову бабу. Зі снігу будуються гірки, заливаються ковзанки, безліч способів активно провести час у цей період року.

Аплікація на тему зима використовується в дитячих садках та початкових класах з метою розвинути у дитини творче мислення, дозволити йому мислити у власному, унікальному напрямку.

Крім того, якщо аплікації створюються в садку, у процесі їх створення дитина отримує перші навички роботи з папером, що також відмінно розвиває дрібну моторику рук, особливо при роботі з маленькими деталями.

Як і в образотворчому мистецтві, в аплікаціях є велика кількість напрямків, кожен з яких має свої переваги. Розглянемо кілька готових шаблонів, які мають популярність у дітей.  • Сніговик
  • Оформлення та рекомендації
  • Фото виробів аплікації зима