Як зробити сніжинки своїми руками: покроковий майстер-клас зі створення красивих сніжинок з паперу + фото найкращих ідей та шаблонів

Як зробити сніжинки поетапно – урок зі створення красивих сніжинок з паперу, схеми, фото, шаблони з інструкцією для початківців

Зимові свята – час, коли можна з паперу та інших підручних матеріалів виконати тематичний декор. Можливо, дитині дали завдання зробити сніжинку своїми руками та принести до школи.

Пачку готових виробів нерідко просять принести до дитячого садка, щоб перетворити музичний зал та ігрову кімнату. Тим, хто ніколи не пробував робити з паперу сніжинки, варто включитися в цей захоплюючий творчий процес, покроково освоївши виконання заготовок з білого паперу.

Особливості виготовлення паперових сніжинок

Прості вироби з паперу – бюджетний новорічний декор, який не потребує великих витрат. Вони використовуються для прикрашання шибок та дзеркал, фіранок та світильників.

З дрібних сніжинок, закріплених шматочками вати на тонкій волосіні, легко виконати легкі гірлянди, що звисають зі стелі, що розгойдуються від найменшого руху повітря.

У тому, як зробити сніжинку з паперу, є свої нюанси. Вони можуть відрізнятися формою:

  • 4-гранні;
  • Кругі;
  • 8-кутні;
  • 6-кутні (класичні);
  • Симетричні сніжинки – з фігуркою в центрі та ажурною облямівкою, виконані в техніці витинанки.

Порядок роботи:

  1. Всі вони формуються по-різному. Потрібно взяти аркуш чистого паперу та загинати його кілька разів, поки вийде основа – заготівля куточком.
  2. Зрізавши все зайве, отримують рівнобедрений трикутник, де гострий кут – серединка для ажурного виробу.
  3. Найпростіша заготовка – для 8-гранної сніжинки, у якої 3-4 рази загинають аркуш паперу по діагоналі.
  4. У 6-гранника половинка складається на 1\3 (загин до середини), потім назустріч ще загинув на третину.

Має вийти акуратний трикутник, як фото сніжинок з поясненням, де малюється шаблон для вирізання ажура.
Увага! Запасіться невеликими гострокутними ножицями, щоб процес вирізування був найточнішим, а куточки обрізки виходили акуратно.

Після виїмки непотрібних частинок акуратно розгортаємо сніжинку, щоб не порвати частин, що зчепилися. Ті, що залишилися після видалення непотрібних сегментів, утворюють ажурне «тіло» сніжинки.