Як зробити чарівну паличку з олівця та паперу: робимо своїми руками в домашніх умовах справжню паличку з магією (130 фото)

Як зробити чарівну паличку: покроковий майстер-клас з фото, робимо справжню паличку з магією, щоб вона чаклувала

Напевно, ви дивилися фільм Гаррі Поттер. Надихнувшись ним, люди почали виготовляти чарівні палички самостійно. Кожна чарівна паличка має свою особливість і, як відомо, сама вибирає собі господаря. Повірте, немає нічого кращого за чарівну паличку, зроблену в домашніх умовах!

Сьогодні ви дізнаєтесь, як виготовити паличку, як у фільмі про чарівників, із підручних матеріалів. Вона вийти не гірше за ті, що продаються в інтернет магазинах. Заздалегідь подивіться картинки чарівних паличок, щоб визначитись із її зовнішнім виглядом.

Робимо чарівну паличку своїми руками

У кожній людині є магія. Якщо повірити в неї, то бажання виконуватимуться набагато швидше. Насправді, паличка — це допоміжний предмет, вона лише посилює енергетику її власника. Вона ніби антена між людиною та іншим світом.
Паличка має бути з дерева. Найкраще брати гілки у лісі, подалі від міста. Такі дерева мають особливу живу енергію та зв’язок зі стихіями.

Не ламайте гілку. Просто попросіть її біля дерева, обіцяйте щиро, що не будете використовувати чари на шкоду людям.


У зламаної палички нежива енергетика, тому варто дотримуватись умов вище. Якщо порушувати умови, то чарівна паличка не тільки не працюватиме, а й відніматиме життєву силу у її господаря.

  • Будьте з цим уважні та обережні. Пам’ятайте, що будь-яке дерево є неповторним, зі своїми особливостями. Чарівник сам відчує паличку, яка має належати йому.
  • Але як зрозуміти, що вона належить магу? Візьміть її, заплющте очі, потримайте в долоні чарівний предмет, у вас має виникнути почуття, що паличка злилася докупи з вами. Відчули? Тоді ви знайшли свою паличку. Якщо ж ні, то не впадайте у відчай і продовжуйте пошуки.
  • Дякуйте дереву. Практика подяки це особливий ритуал, ці слова мають велику силу. Ця практика – ваш перший досвід у заклинаннях. Віддайте частину своєї енергії чарівному атрибуту. Так паличка завжди буде наповнена вашою силою, за рахунок нерозривного зв’язку з лісом.

Після ознайомлення з умовами вище, ви можете розпочати виготовлення магічного атрибуту.