Вироби з мішковини поетапно своїми руками: майстер-клас, як зробити зі шпагату та мішковини гарний виріб для дому (130 фото)

Вироби з мішковини – покроковий урок рукоділля для початківців. Фото кращих ідей та оригінальних задумок для дому

На перший погляд мішковина може здатися досить грубим та непоказним видом матеріалу. У багатьох сучасних людей вона асоціюється із сільським життям.

Проте професійні дизайнери стверджують, що завдяки ній можна додати в інтер’єрний простір своєрідну родзинку. За допомогою простих маніпуляцій дизайн предмета можна змінити до впізнання.

Пропонуємо кілька варіантів цікавих майстер-класів з виробів із мішковини. Тут зібрані незвичайні методики, які ґрунтуються на використанні різних видів декоративних елементів.

Варіанти декору з мішковиною

Які вироби можна зробити з мішковини? Виділяють велику кількість виробів, при виготовленні яких використовують цей матеріал.

До них відносять:

  • Ємності для зберігання сипучих продуктів. Пластикову основу достатньо обклеїти невеликою кількістю мішковини і її дизайн гратиме новими фарбами;
  • Олівець. Відсік для зберігання шкільної канцелярії можна прикрасити мереживною стрічкою, шпагатом або використати окремі деталі з мішковини;
  • Вироби для прикраси кухонного інтер’єру.З щільної основи можна пошити місткі органайзери, які фіксуватимуть на вертикальній площині. Такі вироби допоможуть розподілити кухонне начиння та зберегти достатньо місця;
  • Кухонний текстиль. Штори, дивані подушки, незвичайна скатертина можуть бути прикрашені грубою тканиною. Для виготовлення виробів з мішковини та шпагату можна використовувати кольоровий текстиль, у поєднанні з яким плетена основа дозволить створити ексклюзивні моделі декору;
  • Кошик для зберігання білизни;
  • Ємність для штучних кольорів;
  • Квітковий декор. З невеликих шматків мішковини можна створити гарні квіти. При роботі з цим видом матеріалу достатньо виявити трохи фантазії.