Тварини із пластиліну поетапно своїми руками: майстер-клас, як зліпити дуже гарних тварин + фото готових робіт

Собака із пластиліну

Як зліпити тварин із пластиліну? Механізм залишається незмінним: і пес, і лев, і слоненя сконструйовані приблизно однаково. Змінюються форми хіба що, всім іншим керує фантазія. Наприклад, зробити собаку не складніше, ніж кота.

  1. Потрібна одна витягнута ковбаска, основа якої звужуватиметься.
  2. Зверху кріпимо круглий шматочок. Не робіть шию занадто тонкою, інакше тонкий кінець не витримає тяжкість майбутньої голови та зламається.
  3. На жаль, вихователька навряд чи зрадіє такій похмурій експозиції. Скочуємо чотири кульки, прикладаємо спереду заготовки.
  4. Лапи готові, тепер робимо дві ковбаски і приминаємо зверху. Приклеюємо їх до морди, а кінці трохи згинаємо вниз. Вийшли довгі, висячі вуха.
  5. Якщо дитина вимагає конкретну породу, наприклад, німецька вівчарка, то розмір деталей зменшуємо вдвічі.
  6. Орієнтовно, як трикутники у попередній схемі. Ніс обов’язково чорного відтінку у вигляді плескатої форми.
  7. Очі можуть бути будь-якими, за бажання виробу перетворитися додаванням квітчастої або картатої краватки-метелика.

Пластилін — матеріал невибагливий, який завжди міцно тримає деталі між собою, тому виручають зубочистки, особливо у разі витягнутих виробів. Дерев’яна шпажка виконує функцію основи, яку нанизує все інше. Так творчий виріб краще збереже форму під час перенесення, не розпадеться по дорозі до дитячого садка чи школи.

Варто звернути увагу, що фото тварин із пластиліну не передає їх справжні параметри: може здатися, що вироби, що виявилися, безглуздо маленькі, але це помилка. Як правило, розмір вихованців трохи менший за дитячий кулак.

Знаючи основний принцип, зробити лева або слона не здасться таким нудним, стомлюючим заняттям, а проведення часу пройде не без задоволення.