Собака із пластиліну поетапно: легкі інструкції для дітей з ліплення, фото огляд кращих варіантів виробів із пластиліну

Собака із пластиліну – покроковий майстер-клас з ліплення з фото оглядом незвичайних ідей та заготовок для початківців

Ліпка вважається важливим та корисним видом діяльності маленької дитини. Вона допомагає розвивати дрібну моторику пальців, тактильні відчуття та уяву малюка.

Навчання роботі з пластиліном тісно пов’язане із відтворенням того, що оточує дитину в побуті. Тому варто розглянути майстер-клас собаки з пластиліну, який буде цікавим та пізнавальним для малюка.

Загальна схема ліплення собаки

Залежно від породи собаки відрізняються розміром, забарвленням, пропорціями тіла, довжиною вовни, формою вух та хвоста, характером. Це дає дитині можливість зробити собаку із пластиліну відповідно до своїх уподобань.
При цьому, незалежно від зовнішніх особливостей, собаки виконуються за схожою схемою:

  1. Спершу виконується тулуб. Воно округле, довгасте, формою нагадує кулю. Одна з його частин стає тоншою і загинається вгору, утворюючи шию.
  2. Для ніг пластилін розкочується ковбасками. Причому у собаки зазвичай передні ноги по довжині та товщині відрізняються від задніх.
  3. Особлива ковбаска розкочується для хвоста.
  4. Елементи кріпляться до тулуба так: задні ноги, хвіст, передні ноги.
  5. Причому стики деталей потрібно максимально розгладити, щоб вони не впадали у вічі.
  6. Залишається лише виконати голову. Спочатку робиться заготівля для черепної частини та пащі. Потім до цього додаються вуха, ніс та очі.Для роботи потрібно підготувати пластилін необхідних кольорів, а також зубочистки (або стеку). Цей предмет знадобиться для промальовування деталей. Щоб міцно закріпити голову собаки на тулубі, також знадобиться зубочистка. В якості альтернативи можна взяти ватну паличку або сірник.

Так, за загальною схемою, як зліпити із пластиліну собаку, можна отримати тер’єра, використовуючи коричневий та чорний кольори. У цьому випадку коричневий використовується для тулуба, кінцівок та голови.

А чорним виконується пляма на спині (для цього матеріал розкочується в млинець і кріпиться до верхньої частини тулуба), ніс та зіниці.Щоб зробити очі більш натуральними та виразними, потрібно взяти трохи білого.