Вироби із пластиліну в 4 клас покроково: фото кращих ідей, прикладів та варіантів виробів для дітей. Інструкція з ліплення для початківців

Вироби із пластиліну в 4 клас своїми руками: легкий майстер-клас для дітей. 150 фото найкращих ідей та прикладів виробів

Ліпка із пластиліну позитивно впливає на розвиток дрібної моторики рук та творчого мислення у дитини. Саме тому це заняття входить до освітньої програми ще у дошкільних закладах. Протягом усієї молодшої школи на уроках праці діти вчаться ліпити із пластиліну різні фігурки.

Таким чином вони не тільки розвивають творче мислення та моторику рук, а й закріплюють у свідомості образи знайомих предметів, відтворюючи їх самостійно за допомогою пластиліну та супутніх інструментів.

Не рідко як домашнє завдання викладачі задають зробити гарний виріб із пластиліну, не позначаючи тематику. Розглянемо кілька майстер-класів зі створення виробів із пластиліну.
Дід-мороз

З огляду на те, що на дворі ще зима, одним із найоптимальніших виробів буде дід-мороз.

Щоб його зробити, знадобиться червоний і білий пластилін, також ніж для пластиліну, який зазвичай йде в наборі разом з матеріалом.

Покрокова інструкція:

 1. Найлегше зробити дід-морозу сидячим, що обіймає великий мішок подарунків. для цього із пластиліну спочатку потрібно скачати невелику заготовку, яку згодом загнути півколом. Вона служитиме ногами.
 2. Також знадобиться чорний пластилін, щоб зліпити черевики фігурці. Після цього, використовуючи білий пластилін, потрібно зробити окантування в нижній частині штанин.
 3. Далі ліпиться тулуб, він також створюється з червоного пластиліну. Тулуб має бути овальним, природної форми, не надто товстим.
 4. Його потрібно акуратно розмістити на ногах. Після цього, використовуючи білий пластилін, створюються маленькі білі гудзики та вертикальне окантування на шубці діда-морозу.

 5. Після цього залишається зробити руки, вони скочуються так само, як і ноги, після чого загинаються півколом.
 6. Така форма необхідна для того, щоб фігурка могла тримати мішок із подарунками.
 7. Варежки для рук ліпляться з білого пластиліну, як і окантовка.
 8. Для створення голови знадобиться рожевий пластилін, який служитиме обличчям.
 9. З нього скочується рівне коло, після чого з білого пластиліну ліпиться борода і прикріплюється на обличчя.
 10. Зверху потрібно одягнути фігурці ковпак, що ліпиться з червоного пластиліну.
 11. Фактично на цьому етапі ліплення фігурки завершено, залишається зробити тільки мішок із подарунками.
 12. Його можна зліпити також із червоного пластиліну, зверніть увагу, він має бути на невеликій відстані від корпусу фігурки.

На фото виробів із пластиліну в 4 класі видно, що дуже часто переважає зимова тематика, крім дід-морозу є ще велика кількість ідей.