Машина із пластиліну: покрокова інструкція з ліплення машини своїми руками, фото, урок для початківців

Машина з пластиліну поетапно своїми руками: майстер-клас з ліплення машини, фото, огляд ідей та нестандартних рішень

Хлопчики мають різні захоплення. Багато хто з них колекціонує авто. Коли звичні машинки з дитячих магазинів вже набридають, на допомогу приходять вироби. Вироби виконуються з м’якого матеріалу — пластиліну.

З нього можна зліпити практично будь-який вид автомобіля. Весь процес має лягти на руки дітей. Батькам варто допомагати своїм чадам порадами. Нехай малюк спрямує всю свою фантазію в автомобільне русло.

Збираючи машини, зроблені своїми руками, він утворює будинки інсталяції з різних машинок. Його охопить гордість за свою працю та зовнішній вигляд виробів. Навіть дівчатка знайдуть себе у цьому творчому процесі. Прекрасні створіння можуть створити гламурні авто, вгамувавши свою спрагу у творчості.

Особливості створення виробу машина

Моделі з паперу вражають не всіх. Йтиметься про такий матеріал як пластилін. Він доступний для всіх через приємну вартість. Купили потрібний інвентар? Почнемо майстер-клас з ліплення машини із пластиліну.


Підказки досвідчених майстрів послужать вам тільки на користь. Ви уникнете частих помилок, з якими стикаються новачки.

Ідеально ознайомити з порадами маленьких дітей, якщо вони хочуть виконувати процес самостійно.
Важливі поради

 • Пластилін – не зовсім безпечний матеріал. Якщо дитина не знає про правила поведінки із цією атрибутикою, можуть статися негативні випадки. Батьки повинні контролювати діяльність своїх дітей. Пластилін необхідний лише для ліплення, інші дії виконуються над ним не повинні;
 • Машину із пластиліну для дітей рекомендується робити у спеціальній локації, де вам нічого не заважатиме. Підійдуть такі місця: робочий, обідній чи дитячий столик. Обов’язково здійсніть покриття меблів спеціальними захисними полотнами, щоб мінімізувати можливість забруднення об’єктів інтер’єру;
 • Важливе завдання мам і тат – наділення малюка вмінням виконувати роботу з належною акуратністю. Дорослі можуть показати наочний приклад творчої діяльності. Скажіть маленькому обдаруванню у тому, що не можна вживати пластилін всередину. Його можна лише використовувати як матеріал, щоб зробити із пластиліну машину.Забороніть дитині ушкоджувати килими, дивани, стіни та інші меблі. Налаштуйте дитину на терпіння та дотримання усидливості;
 • Важливі не тільки підготовчі кроки і робота в цілому, так само прибирання матеріалу і простору, що залишився, відіграє величезну роль. Це дисциплінує маленьких дітей. Не можна допускати, щоб відповідальність за очищення лягла на вас. Дитина зобов’язана відчувати відповідальність за свої дії;
 • Малюки наприкінці творчості повинні очистити свої руки під водою оптимальної температури із застосуванням мила. Щоб пальчики та долоні висохли швидше використовується рушник. Це може бути як звичайним, так і паперовим предметом.

Були представлені найпоширеніші та найважливіші вимоги до роботи з пластиліном. Перед виконанням уроку Ви можете переглянути відео, які полегшать ваші маніпуляції з матеріалом.


Коли даних буде достатньо для процесу, приступайте до ліплення автомобіля. У статті підготовлені різноманітні способи спорудження авто. Вибирайте той, який сподобається вам найбільше. Надалі можна спробувати усі методики. Початківці повинні розуміти свій рівень і уникати складних планів та схематичних малюнків.

Уникайте труднощів з тим, що не зможете виконати через відсутність належних знань на старті шляху. Оптимально керуватися легкими майстер-класами.

Легковий автомобіль із пластиліну

Приступимо до виготовлення легкової машини. Ця модель звична всім. Зробити її можна як подарунок близькій людині або як поповнення в скарбничку наявних машинок.

Робота над легковою машиною:

 1. Виберіть відтінок матеріалу, що вам сподобався. Одна частина пластиліну повинна зазнати створення виїмки пальцями. Так буде необхідна деталь авто — капот.
 2. Інша сторона так само наділяється подібною кишенькою. Він стане багажником.Коли запропоновані кроки виконаються, у вас перед очима виявиться силует автомобіля;
 3. За допомогою такого об’єкта, як сірник, зобразіть половинку гуртка. Вістря створюються отвори. Тепер потрібно попрацювати із бруском пластиліну в чорному відтінку;
 4. Чорним кольором ліпляться колеса для машини. Зверніть увагу, що має з’явитися два комплекти. У зроблених у минулому вирвах встановлюються коліщатка;
 5. У хід йде світлий матеріал. Підготуйте його розкочуванням у руках. Зліпите всього чотири фігури прямокутної форми. Це будуть вікна для автомобіля.
 6. Дві деталі повинні відрізнятися за довжиною з іншою парою. Враховуйте, що лобова частина та заднє скло відрізняються.
 7. Знайдіть на моделі машини райони кріплення і помістіть на них віконця;
 8. Не забувайте про потрібні авто елементи. Залишився пластилін? З нього зліпите дзеркала, додайте тонування…

Машинка із пластиліну готова. Завдяки порадам вона вийшла неймовірно красивою і точно радуватиме вас щоразу, коли Ви станете на неї дивитись.

Пожежна машина із пластиліну

Більшість хлопчиків хочуть пов’язати своє життя з професією пожежника.Пожежна машина із пластиліну відтворюється гранично просто. Машинка вийде із необхідним арсеналом деталей. Підготуйте потрібні кольори пластиліну і давайте почнемо процес. Основні відтінки для пожежного авто – червоний, білий та чорний.


Створення виробу:

 1. Експерти рекомендують починати машину саме з її облицювання. Вона включає два сектори. З червоного кольору ліпляться два прямокутні об’єкти.
 2. Робіть їх різними, щоб один був більший за інший. Невеликий шматочок пластиліну необхідний для створення кабіни.
 3. Щоб робота пройшла успішно, запасіться стеком. Кузов повинен бути виконаний із великої маси матеріалу;
 4. Справа прийшла до колес. З пластиліну чорного та жовтого відтінку виробляють 4 пари коліщаток.
 5. Коли вони стануть схожими на реальні деталі, кріпіть їх до корпусу на дно. Їх має розділяти чорна позначка, зліплена із пластиліну.
 6. На фото машини із пластиліну видно, як зробити цю смугу. Наділіть машину протектором. У жовтих частинах проводиться виїмка в центрі;
 7. Пожежна машина із пластиліну не може існувати без арсеналу засобів. Кріплення смужками чорного кольору реалізується у сходи.
 8. Її розташування знаходиться саме на кузові. Білі кольори створюють вікна для пожежного транспорту.
 9. Встановіть вікна в районі кабіни. Фари також мають бути виконані. Зробіть їх із шматочка жовтого кольору.
 10. Додайте на верхівку авто мигалку. Нехай вона робиться у синьому відтінку;
 11. У районі кабіни кріпиться бампер машини. Вкажіть знак розпізнавання авто — число 101.

Машина стане більш реалістичною. Шланг повинен також опинитися на пожежній машині.

Незвичайний експонат колекції транспорту вийшов вражаючим. Маля може використовувати його в іграх або просто милуватися машиною.

Ви добре попрацювали, і тепер у вас з’явилися незвичайні машинки, які Ви зробили власноруч. Особливо приємно усвідомлювати, що вони зроблені вами. Дитина згадуватиме творчий процес ще довгий час і проситиме вас зробити з ним нові вироби.

Фото машини із пластиліну