Береза ​​з бісеру: покроковий майстер-клас, як зробити березу своїми руками за схемами з описом для початківців (150 фото ідей)

Береза ​​з бісеру своїми руками поетапно: урок зі створення красивого дерева з бісеру, фото схем з інструкцією та описом

Бісероплетіння — відмінне хобі, свою популярність набуло завдяки своїй доступності, спокійному роду занять, гарним виробам, універсальним виглядом робіт. Все, що завгодно, можна зібрати з бісеру без особливих складнощів.

У цій статті наведено майстер-клас, як зробити березу з бісеру. Гарні фотографії представлені нижче.

Покроковий план створення берези з бісеру

Береза ​​з бісеру своїми руками — складне завдання лише на перший погляд. Трохи уважності, послідовних дій і в результаті вийде гарний виріб, який довго радуватиме око, прикрашатиме домашній інтер’єр.

Листочки – перший крок майбутнього виробу

  • Зелений бісер трьох відтінків;
  • Дріт 0,2 мм для бісероплетіння.

ПОРАДА.Щоб береза ​​вийшла красивою та природною, бісер необхідно перемішати в одному просторі (ємність, тарілочка, баночка, кухоль або спеціальна підставка).

Під час плетіння бісер береться навмання, щоб листочки були максимально природні.

  1. Випрямляється дріт, з одного боку зав’язується вузол. Щоб бісер не розсипався.
  2. Через інший кінець на дріт надівається бісер максимально щільно. Краще відразу надягати багато бісеру, щоб не робити цю роботу повторно.
  3. Кожні сім бісерин дріт закручується в петельку, щоб виходив листок. Приклад наведено на фотографії нижче. Два обороти дроту буде достатньо.
  4. Цю маніпуляцію необхідно зробити на всю довжину дроту. Виходить колекція листочків, як показано на фото нижче.
  5. Квіти краще робити різні від семи до п’ятнадцяти петельок. Так вони виходитимуть більш природні. Ваш виріб буде красивим.
  6. Приклади готових квіточок представлені на фотографії нижче.

Перед збиранням квіточки сортуються за довжиною. Короткі будуть приклеєні верхи, де крона зменшується. А довгі будуть закріплені знизу, де розширюється крона.

Щоб дерево вийшло пишним та ефектним, необхідно приготувати півтори сотні подібних квіточок. Фото красивої берези з бісеру доводить користь від цієї поради.