Декор дзеркала поетапно: 150 фото найкращих ідей, покрокова інструкція з оформлення дзеркала своїми руками

Декор дзеркала покроково своїми руками – вчимося робити гарний декор за інструкцією, фото огляд оригінальних ідей та прикладів

У кожному будинку є дзеркало. Або велике настінне, або маленьке, настільне, кишенькове, дзеркальні меблеві фасади, панно та цілі композиції. В інтер’єрі вони використовуються для розширення простору, створення складної геометрії приміщення, зонування, є прикрасою кімнати.

Можна зробити декор дзеркала своїми руками із підручних матеріалів. Ручні роботи прикрасять будинок, можуть стати джерелом додаткового прибутку, оригінальним подарунком друзям.

Ідеї оформлення можна знайти на наших майстер-класах.

Важливо: Роботи з різання скла, дзеркала виконуються лише дорослими. Дітлахи займаються декоруванням під наглядом батьків.

Різноманітність способів оформлення

На фото декору дзеркала представлено кілька варіантів, як можна цікаво та швидко оформити об’єкт будь-якого розміру та форми.

Техніка прикраси з’явилася давно, є популярним ремеслом і поділяється за двома основними напрямками:

  • Оформлення скла по краю, прямо на дзеркало. Фурнітура, біжутерія приклеюються на полотно, залишаючи місце для перегляду. Наноситься малюнок спеціальними фарбами по обідку, рівномірно або асиметрично, промальовуються окремі елементи по всьому полотну;
  • Декорування підкладки, на яку кріпиться дзеркальне полотно. Це може бути плоска або об’ємна конструкція з дерева, гіпсокартону, фанери, цупкого паперу;
  • Складання індивідуальної композиції з урахуванням дизайну приміщення, де основну частину беруть на себе допоміжні матеріали.

Кілька суміщених дерев’яних рам і тільки в одній буде скло, інсталяція з обрізків пластикової труби з елементами дзеркальної мозаїки.

На замітку: Щоб дзеркало в інтер’єрі виглядало гармонійно, необхідно правильно підібрати розмір, враховувати колірне оформлення кімнати та стиль.