Як намалювати листівку: поетапно малюємо на 8 березня, 23 лютого та день народження своїми руками, майстер-клас + огляд кращих ідей

Як намалювати листівку своїми руками покроково: інструкція з малювання з незвичайними ідеями вітальних листівок

Свята – це завжди веселощі, подарунки та сюрпризи. Посмішку та радість в очах викликають вітання, побажання, які кажуть запрошені. Часто дарують листівки, на яких записано вітальний текст.

Сьогодні у магазинах можна купити їх до будь-якої урочистості. Але зроблена листівка набагато краще і більше цінується. Варіантів виробів існує безліч, вони позитивні і не зрівняються з магазинними.

Малюнок на Восьме березня

Перед святом чоловіки та діти готують подарунки жінкам та мамам. Виріб у формі вісімки – це один із способів, як намалювати листівку легко та просто. По краях цифри можна намалювати квіти та зобразити стрічку з написом.

Порядок виконання:

  • Нежирною лінією простим олівцем робиться малюнок вузлика в середині;
  • Для створення об’єму кілька штрихів наносяться всередині малюнку;
  • З боків треба намалювати квіточки, наприклад, нарциси або тюльпани. Бутони за величиною краще створювати різні, змінюючи їхнє розташування;
  • Пелюстки для природності злегка штрихуються; стебла намальовуються.


Основу листівки можна зафарбувати у червоний колір. Стебла зелені, а бутони жовті чи блакитні. Бант залишається білим, а слово на ньому пишеться також червоним яскравим кольором.