Як намалювати сову: покроково малюємо фарбами та олівцем, етапи створення гарного малюнка для початківців

Як намалювати сову олівцем поетапно: урок від художника для початківців, огляд ідей та найкращих рішень

Сова в багатьох дитячих казках та оповіданнях постає мудрим птахом. Вона допомагає вирішити багато проблем та вирішити ситуації між казковими персонажами.

Існує безліч способів, що дозволяють поетапно намалювати сову. Завдяки таким ілюстраціям вдається впоратися з поставленим завданням та зобразити реалістичний малюнок птаха.

Пропонуємо кілька майстер-класів для початківців, які дозволяють намалювати казкових героїв. Кожну методику можна використовувати для спільної творчості з дітьми.

Що знадобиться для творчості

Перед початком творчого процесу необхідно своєчасно підготувати інструменти та матеріали для зображення хижачки.

Для цього знадобиться:

  • Набір простих олівців. Деякі техніки передбачають розфарбовування ескізу шляхом штрихування окремих частин. Наприклад, контур птиці малюють твердим олівцем, а штрихи наносять м’якими моделями. Для правильного розтушування потрібно використання паперу. Завдяки їй вдається стерти яскравий контур між деталями;
  • Кольорові олівці. Вони допоможуть додати яскравості до чорно-білого ескізу пугача;
  • Фарби. На відміну від олівців, вони дозволяють додати соковитих деталей;
  • Циркуль. Цей інструмент використовують для малювання точних кіл;
  • Ластик;
  • Альбом або ватман.

За допомогою таких складових вдається намалювати гарний малюнок, який можна використовувати для шкільних або дитсадкових виставок.

Кожна техніка розроблена для художників різної вікової категорії.

У матеріалі представлені покрокові фото, які значно полегшують творчий процес. Завдяки йому дитина самостійно зможе визначити пропорції та розташування окремих частин тіла сови.