Як намалювати плаття олівцем поетапно: інструкція з малювання красивої сукні (для дівчини, принцеси чи ляльки)

Як намалювати плаття покроково: вчимося малювати сукню для дівчини, ляльки та принцеси, огляд кращих ідей та моделей

Плаття – дуже популярне вбрання жінок та дівчат. Існує безліч різних стилів, фасонів, які можуть багато розповісти про свою володарку.

Якщо ви давно замислюєтеся про те, щоб створити власну модель сукні – на торжество або для повсякденного носіння, легке літнє або, можливо, ділове, у вас є можливість відчути себе модельєром і намалювати вашу сукню мрії.

До того ж, це буде чудовою вправою для розвитку уяви, дозволить спробувати нові та несподівані поєднання кольорів. У цій статті ви дізнаєтесь, як легко намалювати плаття, а майстер-клас для початківців допоможе вам вивчити просту техніку малювання.

Матеріали для роботи

Ви готові творити? Тоді час запасти:

 • Альбомними листами,
 • Ластик
 • Олівцями (простими та кольоровими),
 • А також кольоровими ручками.

Створення ескізу модного виробу:

 1. Намалюйте витончені плічка для одягу. Саме на них висітиме ваше творіння.
 2. Спершу зробіть начерки простим олівцем, а вже після цього обводьте контури чорною ручкою.
 3. Зверніть увагу на те, що при переході плічок у гачок лінії стають товстішими.

Зображення сукні

Тепер зверху вниз промальовуйте сукню. Відразу під плічками по центру розташовується виріз, вгору йдуть бретелі, за вирізом зобразіть тканину, що покриває спину.

Так зображення буде більшим. У напрямку талії звужуйте сукню.

Як намалювати спідницю

Тепер переходьте до промальовування подолу сукні. Можете зобразити пишний поділ, що формою нагадує дзвін. Закінчуватися поділ буде хвилястою лінією – так плаття буде ще пишніше.

Деякі хвилі зобразіть об’ємніше, намальувавши зворотний бік тканини. Малюйте складочки від лінії талії до середини подолу.

Знизу будуть йти смужки назустріч, тільки вони будуть орієнтовані хвиль нижнього краю сукні. Можете намалювати пару додаткових складок там, де вам хочеться надати більше обсягу та реалістичності зображення.

Перекладайте в колір зображення

 1. Візьміть кольорову ручку (наприклад, фіолетовий) і акуратно обведіть олівці.
 2. Кольоровими олівцями розфарбовуйте сукню. Рожевим олівцем розфарбовуйте ліф, натискайте слабше на олівець, коли фарбуєте ділянки грудей.
 3. Поділ розфарбовуйте не повністю, ведіть вертикальні штрихи, дотримуючись ліній складок.
 4. Олівцем бузкового відтінку знову обведіть контури спіднички, включаючи всі складки, розфарбовуйте зворотний бік спини, що виглядає над вирізом.
 5. Перейдіть до декору виробу. Для цього чудово підійде ручка фіолетового кольору, намалюйте на плаття витончені бусинки.
 6. Отже, прекрасна бальна сукня готова!
Тепер ви знаєте, як намалювати сукню олівцем, за таким же принципом ви можете поетапно намалювати сукню будь-якого фасону, кольору для будь-якої події.

Інструкція для дітей

Ваша дитина, напевно, зацікавиться таким дозвіллям, як малювання гарної сукні як у принцеси.До того ж, це зробить ще оригінальнішим і живішим усі інші малюнки, де потрібно придумати елементи гардеробу.

Вивчивши покрокову інструкцію для дітей, ви дізнаєтеся, як поетапно, олівцем разом з вашою дитиною створювати цікаві картини, як красиво намалювати сукню як у принцеси, а головне, як намалювати її просто, витративши мінімальну кількість часу.

Техніка малювання

 1. Позначте контури майбутнього виробу. Трикутник – це майбутня спідничка, а прямокутник, який злегка розширюється догори – елемент кофти.
 2. Тепер можете розпочати промальовування деталей сукні.
 3. Рукава зобразіть у вигляді пари кружечків по обидва боки прямокутника, складочки зобразіть у вигляді хвиль по нижньому краю трикутника.
 4. Доповніть їх лініями, а також додайте для краси комір, не обійтися і без зображення гарного ремінця.
 5. Рукава зобразіть більш детально, надавши їм форму, та зробіть їх складчастими.

Додаткові лінії, які були необхідні для побудови композиції, можна прибрати гумкою.
Можна зображати самого персонажа, домальувавши голову, ручки та ніжки. Тепер розфарбуйте зображення – можна використовувати кольорові олівці, ручки, а також фломастери. Ваш шедевр готовий! Тепер юний художник може створювати свою колекцію суконь.

Ще більше цікавих ідей

 1. Насамперед накидайте заготовку олівцем.
 2. Знизу формою вона має бути трикутною, а вгору переходитиме в прямокутник.
 3. Між ними позначайте вигини – це талія. Верх сукні розділіть рисками, що проходять вертикально – їх має бути три.
 4. Так ви позначите майбутні складочки сукні.
 5. Надайте контурам сукні нерівності, в області талії в лівій частині зітріть олівець, щоб надалі розташувати там бантик.
 6. Тепер декоруйте сукню гарним поясом із бантом. У банта промалюйте довгі хвостики, а також додайте складочки на сукню.
 7. Дорисуйте тіло, можете не промальовувати всі лінії, а зробити це у вигляді начерку.
 8. Виберіть, якого кольору буде ваше творіння, а потім додайте колір. Отже, модна сукня готова!

Модна довга сукня

 1. Намалюйте виріз трикутної форми. Від нього проведіть лінії назовні, а потім вниз. Однією лінією вирізу перекрийте іншу.
 2. Промалюйте пояс на талії і від нього з обох боків проведіть вертикалі вниз, трохи розширюючи купол подола донизу.
 3. Проведіть нижній край спідниці у вигляді вигнутої хвилястої лінії. Зобразіть складочки на сукні – на спідниці, а також над меншим поясом.
 4. Тепер можете розпочинати розфарбовування вашого зображення. Візьміть кольорові олівці та нанесіть штрихування, підкреслюючи складки.
 5. Для цього слідуйте штрихуванням вздовж них. Також за бажанням можете промалювати контури кольоровими ручками та фломастерами.

Зображення суконь відмінно розвиває смак та уяву, а також це дуже веселе дозвілля, до якого можна підключити дітей. Більше того, ви можете проектувати сукні для того, щоб надалі зшити їх!

Тоді у вас вийде ексклюзивна річ, і ваш образ однозначно оцінять. Також можете використовувати готові картини як елемент декору – це буде дуже стильно і сучасно.

Не бійтеся експериментувати, і тоді кожна ваша робота буде оригінальнішою за попередню.

Фото малюнка сукні