Саморобки для дачі своїми руками: покрокова інструкція для початківців, фото найкращих ідей виробів для дачі та городу

Саморобки для дачі поетапно: інструкція з оглядом кращих ідей виробів для дачі, саду та городу, фото, креслення з описом

Хто з нас не любить заміські будинки та дачі. Пішов у минулий час, коли дачні ділянки призначалися тільки для роботи на городі.

Зараз ми приїжджаємо у свої особисті райські куточки відпочити, насолодитися красою природи, та попрацювати на ділянці для свого задоволення.

Хочеться створити затишок та зручності, не витрачаючи багато коштів. Все це легко досягається за допомогою саморобок для дачі та городу.

Інтер’єр дачі за допомогою саморобок

У заміські будинки рідко купуються дорогі меблі. Привозяться з квартир старі дивани, шафи, килими, полиці, що набридли, і люстри.

На фото саморобок для дачі видно, як із непридатного, старого матеріалу створюються корисні, гарні речі. Облаштуємо будинок за своїм смаком, дотримуючись певного стилю в інтер’єрі.

  • Для прихильників сільського способу життя. Застелити дивани та крісла в’язаними килимками, покласти яскраві подушки. Шафи обклеїти яскравими серветками у народному стилі, покрити лаком.Зі старих штор пошити фіранки з воланами. Стіл та стільці перефарбувати в тон стінам.
  • Сучасний стиль. Зшити чохли одного тону на крісла, дивани, стільці. Старі полиці і серванти пофарбувати матовою фарбою, задекорувати шпалерами або обклеїти плівкою, що самоклеїться.
  • Любителям природи та природних матеріалів варто попрацювати з деревом, каменем. Ваша оселя перетвориться і стане затишніше.