Виріб квітка мімоза своїми руками поетапно: фото найкращих ідей, схем, шаблонів. Вчимося робити гарну квітку з паперу та картону

Виробництво квітка мімоза – покроковий майстер-клас виготовлення гарного виробу з серветки, паперу, картону + фото кращих ідей

Ніжна жовта мімоза завжди піднімає настрій, нагадує про весну та пробудження природи, дарує радість. Букети цих квітів стали традиційним подарунком для дівчат та жінок до Міжнародного жіночого дня, який святкують не лише у Росії, а й у багатьох зарубіжних країнах.

Дітям завжди теж хочеться торкнутися свята, але що ж робити, якщо на справжній букет для мами монеток у скарбничці ще не вистачає? Виручить мімоза – виріб, своїми руками створений, склеєний, зліплений із звичайнісіньких матеріалів.
Мимоза руками найменших

Малюки, які ще невпевнено тримають у руках ножиці, можуть зробити виріб «мімозу» із серветок. Їх потрібно буде розривати на маленькі шматочки, а не розрізати.


У роботі знадобляться:

  • Одна жовта серветка;
  • аркуш картону яскравого кольору формату А5;
  • Клей ПВА;
  • Зелена гуаш і пензлик.

Порядок роботи:

  1. Для початку на картонній основі потрібно намалювати зелену гілочку з вузьким листям.
  2. Дати фарбі висохнути. За цей час можна нарвати шматочки серветки, кожен з яких скрутити в кульку якомога щільніше.
  3. Дитячим пальчикам складно зробити кульки однакового розміру, але це й не потрібно!
  4. З різними за обсягом та формою квіточками гілочка мімози на виробі виглядатиме природніше.
Коли фарба просохне, на гілочку по черзі приклеюють жовті грудочки, попередньо промазуючи місце стику клеєм. Листівка готова!