Квіти з гофрованого паперу своїми руками: поетапний майстер-клас із шаблонами для початківців + фото найкращих ідей та схем

Квіти з гофрованого паперу своїми руками: покрокові схеми, шаблони, інструкції для початківців з фото

Квіти з паперу є універсальними. Вони можуть бути виробом дитини в садок чи школу. Можуть прикрасити листівку, коробку або іншу упаковку.

З них роблять букети нареченої, топіарії чи інтер’єрні букети. А ростовими квітами часто прикрашають фотозони, вітрини магазинів та інтер’єри квартир.

Найбільш універсальним, зручним та простим у використанні папером для створення кольорів є гофрований папір. У цій статті ви дізнаєтесь, як зробити квіти з гофрованого паперу своїми руками.

Гофрований папір та його властивості

До того, як показати вам майстер-класи зі створення квітів із гофрованого паперу, необхідно розібратися, що це за папір.

Гофрований папір з’явився в 1856 році у Великобританії і спочатку служив підкладковим матеріалом для капелюхів.


Її створюють шляхом гофрування, від слова gaufrer із французької – робити складки, пресувати. Папір багато разів згинають, при цьому утворюється безліч складок, які називаються гофри. Складки роблять папір еластичним, при цьому він легко приймає та зберігає задуману форму.

Основні властивості гофрованого паперу:

  • Екологічність, папір створюють із повністю переробленої вторинної сировини та макулатури.
  • Широка палітра кольорів.
  • Різна щільність паперу та глибина складок дозволяє підібрати папір під певний проект.

Примітка: найбільш зручна щільність гофрованого паперу для створення кольорів становить 180 г/кв.м. У цьому випадку вона легко розтягується, але не розривається.

  • Легка та зручна у використанні, з нею впорається навіть маленька дитина.
  • Не дорога та практична.

Гофрований папір, залежно від упаковки в магазинах, продається:

  • У рулонах;
  • аркушами.