Виріб тюльпани з паперу покроково своїми руками: схеми та шаблони квітів з паперу. Вчимося робити подарунок на 8 березня (120 фото ідей)

Вироби тюльпани з паперу: 120 фото простих ідей та шаблонів. Майстер-клас для початківців, як зробити своїми руками

Неймовірно приємно отримувати в дарунок квіти, особливо якщо вони зроблені своїми руками і простоять у вазі не один тиждень. Кожна мама хоч раз у житті робила зі своєю дитиною тюльпани із кольорового паперу.

Існує величезна кількість способів зробити виріб тюльпану з паперу для дітей. У навчальних закладах та гуртках з раннього розвитку найчастішим виробом з паперу є саме тюльпан. Діти із задоволенням роблять їх власноруч і дарують своїм улюбленим мамам, сестрам та бабусям.


Деякі скажуть, що простіше піти купити букет тюльпанів та подарувати, ніж сидіти та робити аплікацію тюльпану з паперу, бруднити руки клеєм та прибирати обрізки паперу. Але уявіть, наскільки цікаво буде вашій дитині зробити аплікацію або об’ємний виріб з вами! Це заняття корисне для розвитку дрібної моторики у дітей.
Таким способом легко вивчити назви квітів, якщо дитина ще їх не знає. А найголовніше, що отримає ваша дитина колись зробить з вами паперовий тюльпан своїми руками — це незабутні емоції від того, що він створив шедевр і з радістю може презентувати його вам чи бабусі, подрузі, вчительці чи тітці.